Lētas aviobiļetes ir viens no tiem iemesliem, kādēļ visi cilvēki labprāt dodas pat uz tālām valstīm. Tiešām lēti lidojumi spēj sniegt pat vairākas privilēģijas, sākot jau ar to, ka konkrētajiem pasažieriem noteikti paliek vairāk naudas savai atpūtai. Turkish Airlines piedāvātās aviobiļetes pilnīgi noteikti aplūkojuši gandrīz visi, jo vērienīgajā piedāvājumā ir neizsakāmi daudz lidojumu. Noteicošās priekšrocības šīs aviokompānijas izvēles gadījumā ir gardas maltītes un arī nemainīgs komforts pat garos reisos. Nododamā bagāža Turkish Airlines lidojumos var būt 30 kg smaga, savukārt salonā var būt līdz 8 kg. Izvēloties biznesa klasi, Jūs saņemsiet atļauju lidmašīnas salonā paņemt 2 rokas bagāžas vienības. Ja ir ieplānoti kādi lidojumi uz Ameriku, pats galvenais ir izmantot to aviokompāniju, kas garantē pašas lielākās ērtības.

Svarīgākie Aeroflot noteikumi

Neskaitāmās Aeroflot kompānijas aviobiļetes arī ir samērā iecienītas, tās piedāvā arī aviobiļetes uz ASV. Zināms, ka ceļot gribētājiem ir neizsakāmi patīkami saņemt kārotās biļetes par ievērojami zemāku cenu, tieši tādēļ pieejamas arī akcijas, visi aviobiļešu piedāvājumi ir norādīti mājaslapā. Visos Aeroflot reisos rokas bagāža nedrīkst pārsniegt 10 kg, kā arī tai jāatbilst izmēriem. Toties reģistrējamās bagāžas maksimālais svars ir 23 kg, kas ir piedāvāti kā bezmaksas vienība. Situācijās, kad vēlaties pārvadāt arī kalna slēpes, snovborda dēli utt., vienmēr iespējams iztērēt minēto bezmaksas vienību arī šādai īpašajai nestandarta bagāžai.

Noteikumi, izvēloties Lufthansa lidsabiedrību

Visi iespējamie Lufthansa kompānijas lidojumi ir tiešām ievērības vērti, jo šī kompānija ir vislielākā Eiropā. Kā vieni no populārākajiem visnotaļ ir tieši lidojumi no Rīgas uz skaisto Dublinu, jo salīdzinoši daudzi izvēlas doties aplūkot šo vietu vai vienkārši apciemot savus draugus. Mūsdienās cilvēki aviobiļetes uz Dublinu un citiem galamērķiem meklē tieši internetā, to ieteicams darīt arī Jums. Galvenais vien jāatceras, ka Lufthansa rokas bagāža pasažieriem allaž ir atļauta tikai līdz 8 kg. Turpat blakus ir norādīts, ka ir iespējams droši izmantot arī vēl vienu nelielu bagāžas vienību, par kuru maksa netiek pieprasīta. Visādā ziņā Jūs šobrīd interesē, kādi tad ierobežojumi ir attiecināti uz pasažieru nododamo bagāžu, tāpēc jāteic, ka ir iespējams pārvadāt savu somu līdz 23 kg.