Lai iegūtu noteiktas tiesības patstāvīgi vadīt jebkāda veida transportlīdzekli, Jums būs vajadzīga arī autoskola. Rūpīgi izraudzītā auto skola garantēs, ka attiecīgais vadītājs būs pārliecināts, spēs izpildīt pat grūtākos manevrus un kustības un jutīsies tiešām droši pat lielā satiksmē. Autoskolas pamatuzdevums ir spēt nodrošināt pienācīgas un kvalitatīvas apmācības ar vislabākajiem speciālistiem, lai tiktu apgūta visa vajadzīgā teorija un arī praktiskās iemaņas un prasmes. Konkrētais autoskolas eksāmens nepieciešams, lai eksperti zinātu, ka patiešām esat iemācījies visu un šobrīd varat bez problēmām izpildīt arī valsts pārbaudījumu. Būtībā CSDD eksāmens ir gandrīz tāds pats, taču ir atsevišķi elementi, piem., patstāvīga auto vadīšana bez norādēm, ko autoskola visnotaļ neliek veikt sava pārbaudījuma laikā. Konkrētā autoskola Rīgā ir patiešām iecienīta, jo tā vienlaicīgi ir arī populāra motoskola, kas tagad ir noderīga aizvien lielākam skaitam cilvēku. Pašā sākumā jāielāgo, ka šādu vadītāja apliecību varēsiet censties iegūt tikai tad, ja būsiet nokārtojis B kategorijas eksāmenus.

Izjūtiet adrenalīnu, vadot motociklu

CSN tests tiešām ir atšķirīgs ikvienai kategorijai, jo tajā tiek apkopoti konkrētajam spēkratam nozīmīgi noteikumi. A kategorija autoskolā tiek attiecināta uz nesen jau minētajiem motociklu veidiem, kuriem var zināmā mērā atšķirties jauda, izmērs utt. Lai varētu iegūt šo konkrēto apliecību, nepieciešams sasniegt 24 gadu vecumu, tomēr pašu apmācību var uzsākt nedaudz ātrāk. Katram no interesentiem jāsaprot, ka eksāmena laikā būs patstāvīgi jābrauc pa ielām, bet vērtētājs atradīsies aiz Jums īpašā auto. Vēl viena no izvēles iespējām ir A1 apakšgrupa, kategorija, kas dod iespēju vadīt mazākus motociklus no 16 gadu vecuma, tomēr to motora tilpumam, jaudai jābūt mazākai un jāatbilst noteikumiem.

B1,C un C1 kategoriju apmācības

Reizēm konkrētās tiesības ir nepieciešamas, lai varētu to visu pielāgot savam darbam. Tādā gadījumā Jums lieliski noderētu C kategorija, kurā iekļauti transportlīdzekļi, kuru masa pārsniedz 3,5t, kā arī mācības var sākt plānot no 21 gada. B kategorija attiecas uz visiem vieglajiem automobiļiem, kuros konkrētais pasažieru vietu skaits nav lielāks par 8, kā arī to pilna masa ir līdz 3,5t. Turpat līdzās redzēsiet, ka ir pieejama B1 kategorija, kas cieši saistīta ar kvadracikliem, kuru maksimālais iespējamais ātrums ir vien 45km/h. Turpretim C1 kategorija atļauj kārtot visus eksāmenus no 18 gadiem, pēc tam noteikti iespējams patstāvīgi vadīt jebkuru auto, kuru pilna masa ir iekļauta intervālā no 3,5 līdz pat 7,5t.