Modernie kamīni māju interjerā tiek ietverti diezgan lielā daudzumā, taču būtiski izraudzīties sev piemērotāko no variantiem. Īpašās kamīnkrāsnis tiek pieprasītas to praktisko īpašību dēļ, jo absolūti vienmēr iespējams pagatavot maltītes un arī sildīt māju. Toties atšķirīgie stūra kamīni vairāk kalpos kā dizaina elements, kas vienlaicīgi spēs sniegt arī patīkamu siltuma daudzumu. Klienta uzdevums ir savlaicīgi noskaidrot, vai norādītie kamīna izmēri piemēroti noteiktajai telpai. Izdevīgs variants bez šaubām būtu arī granulu kamīni, bet to izmantošanai ir pirms tam jāsagatavojas. Jāielāgo to, ka kopā ar šādu kamīnu allaž jāpasūta speciālo režģi tam, lai varētu pielietot konkrēto kurināmā veidu. Mājaslapas sadaļā http://www.tulikivi.lv/katalogs/ Jūs ievērosiet, ka sortiments ir samērā bagātīgs, tādēļ Jums nebūs pārāk grūti piemeklēt ko speciāli sev pielāgotu.

Pārdomāti izveidotas pirts krāsnis

Arī krāsnis jāpasūta, apzinoties visas Jūsu vajadzības, lai to lietošana būtu tiešām patīkama un ērta. Pirts krāsnis patiešām labi zināmas ar to, ka tās ir iespējams kurināt esot priekštelpā, tieši tāpēc nav visu laiku jāvirina pirts durvis, tādā veidā izlaižot karstumu. Liels un būtisks pluss būs izveidotā tvertne, kurā ievietot akmeņus, jo tā ir ļoti izturīga un kvalitatīva. Malkas krāsnis vienmēr tiek sagatavotas tieši atbilstoši klientu prasībām, tieši tāpēc varēsiet noteikt ierīkoto durtiņu atvēršanas virzienu utt. Jūs noteikti redzēsiet, cik gan viegli būs tīrīt šādas krāsnis, pietam izmantotā malka sadegs pilnīgi tīri.

Ikvienai ēkai piemērotas plītis

Viskvalitatīvākās plītis var izmantot ne vien savās mājās un dzīvokļos, bet arī vasarnīcās un citās vietās. Pateicoties jau pašām labākajām tehnoloģiju iespējām, Jūsu izvēlētā plīts noteikti uzsils ātri un bez liekām grūtībām. Plītis ar cepeškrāsni nepārprotami paredzētas arī nelielām telpām, jo būs iespēja gatavot ēdienu un uzsildīt māju pavisam vienkāršā veidā. Kopšana nesagādās, pietam Jūs būsiet pārsteigts saprotot, cik ilgu laiku šīs īpašās plītis spēj kalpot. Izmantotie materiāli ikvienam dos iespēju saglabāt siltumu ievērojami ilgāk, tādēļ jutīsieties patīkami ienākot mājās arī pēc tiešām garas dienas darbā. Skaidri konsultējoties ar jebkuru no darbiniekiem Jūs iegūsiet teicamu individuālu risinājumu, tāpēc rezultāts neliks rūgti vilties.