Konditoreja daudzus piesaista fantastisko aromātu un gardo izstrādājumu dēļ, tādēļ piedāvājumu saraksts nepārtraukti tiek papildināts. Klientiem piedāvātie konditorejas izstrādājumi katru dienu ir svaigi un garšīgi, jo izmantotas labākās sastāvdaļas.

Konditorejas Rīgā nodrošina plašas izvēles iespējas, līdz ar to varat katru reizi nogaršot ko īpašu un neredzētu. Personalizētās tortes pēc pasūtījuma ir ļoti populāras, tāpēc konditori lieto ne vien sen ierastas, bet arī jaunas receptes. Ar konditorejas darbinieku palīdzību var tikt rīkoti dažāda apmēra banketi, tāpēc nebūs jāuztraucas par ēdināšanu, jo visu paveiks tiešām pieredzējuši darbinieki.

Pasūti gardās smalkmaizītes- http://www.francumaize.lv/produkcija/bulcinas-un-smalkmaizites/

Kāpēc pasūtīt torti?

Piedāvātās tortes uz pasūtījumu ir daudz personalizētākas, jo katrs var apvienot sev patīkamas garšas, unikālas dekorācijas un citas nianses. Jūs varat droši pasūtīt kūku ikvienam pasākumam, pat vērienīgām kāzām, jo šī konditoreja piedāvā iznomāt savu stabilo kūku statīvu. Košās tortes pēc īpaša pasūtījuma Rīgā vienmēr ir ļoti kvalitatīvas un pārdomātas, tādēļ varēsiet patīkami pārsteigt gan sevi, gan apkārtējos. Ja Jūs domājat, kur iespējams pasūtīt garšīgu kliņģeri, nav nemaz ilgi jādomā, jo konditorejā pieejami dažādi to veidi katra gaumei. Individuālie pasūtījumi tiek gatavoti ar lielu atbildību, jo svarīgi ielāgot un realizēt visu, ko vēlas konkrētais klients.

Banketu rīkošana saviesīgiem pasākumiem

Patiesībā galda klāšana nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, jo nepārtraukti jādomā par atsevišķiem sīkumiem, tāpēc droši uzticiet šīs lielās rūpes profesionāļiem! Izbraukuma banketi tiek plānoti balstoties uz Jūsu vēlmēm, tāpēc droši varat noteikt svinību norises vietu, banketa gaitā pasniedzamo uzkodu veidus utt. Konditorejas paraugos banketu ēdienkarte iekļauj dažādus izvēles variantus, tādēļ Jūs varat droši atlasīt tos, kas Jums konkrēti liekas paši piemērotākie. Uzkodas banketiem ir izsmalcinātas un arī pavisam vienkāršas, tāpēc tās ir viegli pielāgot atšķirīgām situācijām. Galdu klāšana izbraukumā pieejama arī gadījumos, kad tiek plānota pavisam neformāla atpūta ārpus telpām.