Kamīni domāti tiem, kas vēlas ātri un viegli uzsildīt māju, turklāt tumšos vakaros ir interesanti lūkoties kamīna liesmās. Kamīnkrāsnis paredzētas arī gardu maltīšu pagatavošanai, jo tās silst vienmērīgi un spēj noturēt siltumu daudzas stundas.

Ļoti populāra izvēle ir stūra kamīni, kas noteikti neaizņem pārāk daudz vietas, taču rada ļoti patīkamu noskaņu. Ekonomisks un pavisam vienkāršs variants ir granulu kamīni, taču atcerieties, ka dažiem kamīniem vajadzīgi režģi kurināmā izmantošanai. Krāsnis radītas no pilnībā ekoloģiskiem, kvalitatīviem materiāliem, tādēļ to norādītais lietderības koeficients ir visai augsts. Mājas lapā atrodams katalogs, kurā varēsi izvēlēties sev tīkamāko.

Mūsdienīgas malkas krāsnis

Pirts krāsnis tagad ir daudz parocīgākas, turklāt tām visām ir dziļas tvertnes akmeņiem. Piedāvātās malkas krāsnis ir elementāras, pietam inovatīvo tehnoloģiju risinājumi nodrošina to, ka kurināmais izdeg līdz beigām. Ziepjakmens izmantošana apdares izstrādē ir labākā ideja, jo radītais siltums tiek saglabāts daudz ilgāk un nav jāraizējas par virsmas mazgāšanu ar īpaši ķīmiskiem līdzekļiem. Krāsnis atbildīs Jūsu prasībām un telpas izkārtojumam, jo iespējams izvēlēties individuālu risinājumu. Inovatīvās tehnoloģijas ļaus izbaudīt katru nākamo pirts apmeklējumu, tādēļ sapratīsiet, cik vērts bijis ieguldījums.

Klasiskas plītis mājas sildīšanai

Plītis droši var izmantot arī dārza mājā utt., bet būtiskākais ir izraudzīties modeli, kas spēj apsildīt visu platību. Speciālās plītis ar cepeškrāsni ir ideāls risinājums ļoti saimnieciskiem cilvēkiem, jo var gatavot vakariņas un paralēli arī sildīt māju! Reālais plīts ekspluatācijas laiks atkarīgs no dažādiem faktoriem, tomēr kvalitatīvie materiāli ir svarīga to sastāvdaļa. Ja ikdienā sanāk steigties vai Jums ir ļoti liela ģimene, labākais risinājums ir kvalitatīva plīts ar divām cukām. Plīts lielais karstums garantē, ka jebkurš ēdiens garšos pavisam citādi, tādēļ katra nākamā maltīte būs vēl īpašāka.