Ļoti iespējams, ka neviena mēbele nav klātesošs tik daudz svarīgu lēmumu pieņemšanā kā galds, jo mēs to izmantojam gan tad, kad brokastojam vai pusdienojam, gan tad, kad studējam kādā mācību iestādē, gan tad, kad pelnām naudu un pat tad, kad dodamies uz bāru, lai ļautu sev atslābināties.

Kā redzams, galdam ir tik daudz funkciju, ko ikdienā mēs pat nevaram uzskaitīt, taču noteikti tiks pamanīts, ja galda kaut kur pietrūks.

Galdus var klasificēt pēc to galvenajiem uzdevumiem, bet tos var klasificēt arī pēc citiem būtiskiem rādītājiem – piemēram, pēc krāsas, materiāla, izmēra vai formas. Nenoliedzami, ne visas formas vai izmēri būs pielāgoti visām funkcijām, tāpēc, ja plānojat iegādāties galdu, sākumā vienmēr jāapsver, kādi tieši rādītāji katram galdu veidam ir paši svarīgākie. Piemēram, konferenču galdam noteikti svarīgākais radītājs būs tas, cik cilvēku pie tā var sasēsties, bet žurnālgaldi ir vairāk kā stila priekšmets, kuram vajadzētu iekļauties pārējā stila ainavā.

Uzzini vairāk – https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/edamgaldi/

Mēbeļu ražotājs dizainakresli.lv ir uzņēmums no Latvijas, kas apvieno pasaulē atzīta dizaina tendences ar pašmāju kvalitāti. Te veidotos galdus var atšķirt pēc plūstošajām līnijām, kas piešķir gaumi jebkurai telpai, un nemainīgi augstajiem kvalitātes standartiem, kas gādā par galdu ilgmūžību.

Dizainakresli.lv mājaslapā atradīsiet atsevišķas sadaļas ēdamgaldiem un virtuves galdiem. Bet kā gan tie atšķiras? Pirmkārt, atšķirība ir galdu funkcionalitātē – ja ēdamgalds būs piemērots arī viesistabai, un tam ir jābūt ne tikai funkcionālam, bet arī elegantam, tad virtuves galds primāri ir piemērots gatavošanai vai nelielām virtuvēm. Šo iemeslu dēļ dizainakresli.lv piedāvā virtuves galdus ar metāla kājām, kas ir stabilas un izturīgas, kā arī salīdzinoši mazus virtuves galdus, piemēram, galda modelis “Moriss” ir lielisks variants, jo tam ir viena stabila metāla kāja, bet apaļo galda virsmu jūs varat pasūtīt vajadzīgajā izmērā.

Otra svarīgākā dzīves svēra aiz ēšanas, kur galdam ir liela nozīm, protams, ir darbs. Mūsdienās darbs daudziem saistās ar dienu, kas pavadīta pie datora, bet neprofesionāli iekārtota darba vieta vai neērts galds strādāšanu strādāšanu padarīs par vistīrākajām mocībām. Tāpēc datorgalds jāizvēlas ļoti rūpīgi. Dizainakresli.lv piedāvā ASV dizainera Ērika Pfeifera (Eric Pfeiffer) radīto datorgaldu “Wave”, kas ir slavējams vairākos aspektos. Pirmkārt, galda virsmā ir divas izejas (caurumi), kur ielaist visus vadus, lai tie netraucē. Otrkārt, galdam ir noliekta mala, kas nodrošina visērtāko pozīciju jūsu rokai. Treškārt, šim datorgaldam ir plauktiņš, kas der kā vieta monitora novietošanai un būs ērts arī vienkārši kā plauktiņš, kur novietot visu nepieciešamo. Šis vienkāršais un elegantais datorgalds “Wave” lieliski iederēsies gan mājās, gan ofisā.

Dizainakresli.lv piedāvā vairākus desmitus galdu modeļus, turklāt ar iespēju jums pašam izvēlēties galda virsmas lielumu, pārklājumu vai toni. Ja meklējat mēbeles kādam pasākumam, kas notis tikai vienu reizi, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visai produkcijai ir iespējama piegāde kā Latvijā, tā ārzemēs, un par visu ir iespējams vienoties. Vēl var ir būtiski atcerēties, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas atlaides – izmanto tās!