Daudzveidīgā konditoreja atsvaidzina sen iecienītas un jaunas garšas, iekļaujot tās dažāda veida izstrādājumos. Konditorejas izstrādājumi ideāli piemēroti katrai gaumei, jo varat nobaudīt kliņģerus, tortes, fantastiskas uzkodas u.c. ēdienus. Principā konditorejas Rīgā visiem piedāvā plašu izvēli, tādēļ ikviens atradīs ko sev pielāgotu, turklāt šos neskaitāmos gardumus var nobaudīt turpat mājīgajā kafejnīcā vai arī ņemt līdzi uz savām mājām! Skaistās tortes pēc individuāla pasūtījuma var izraudzīties tā, lai pilnīgi viss atbilstu Jūsu gaumei, tādēļ tiek garantēts vērienīgs recepšu sortiments. Ja gadījumā tiek plānoti dažādi banketi, konditorejā iespējams pasūtīt vairākus ēdienus un uzkodas, par kuru piegādi un noformējumu pilnībā parūpēsies konditorejas darbinieki.

Ieskaties piedāvājumā – http://www.francumaize.lv/produkcija/

Neaizmirstamas tortes lieliskai noskaņai

Personalizētās tortes uz individuālu pasūtījumu tiek izveidotas tieši tā, kā vēlas pats klients, tāpēc varat ļaut pilnīgu vaļu fantāzijai un radīt oriģinālus noformējumus! Pasūtīt kūku nav nemaz tik grūti, pietam radošie konditori ieteiks, kas visvairāk pielāgots konkrētajā situācijā. Tortes pēc pasūtījuma visā Rīgā ir daudz aizraujošākas un īpašākas, pietam tiek gatavotas klasiskās lauku un arī mūsdienīgās kūkas. Pilnīgi visiem skaidrs, kur pasūtīt garšīgu saldo/sāļo kliņģeri, jo konditorejās ir tik vērienīgs piedāvājums un pārsteidzošas garšu kombinācijas, ka nav nemaz jāšaubās par savu veikto izvēli! Konditorejas darbinieki patiešām cītīgi apvieno klienta izvēlētās garšas, lai gala iznākums būtu ideāls, tieši tas liek ikvienam justies īpašam un svarīgam savās svinībās!

Banketu rīkošana jebkurā vietā

Tuvākajā laikā ieplānots kāds svarīgs pasākums un vajadzīga profesionāla galda klāšana? Plānotie izbraukuma banketi norit jebkurā Jūsu izraudzītajā vietā, turklāt pati konditoreja nodrošina gan nepieciešamos galda piederumus, gan fantastiskas uzkodas un citas lietas. Nodrošinātā banketu ēdienkarte tiek pielāgota katram individuāli, tādēļ galdu klāšana ievērojami atšķiras un cenas var būt dažādas. Izvēlētās uzkodas banketiem tiek nodrošinātas vajadzīgajā daudzumā, tiek iekļauti daudzveidīgi izstrādājumi, tādēļ kafijas pauzes radīs patiešām mājīgu un draudzīgu atmosfēru. Jebkurā gadījumā galdu klāšana izbraukumā ir atbildīgs un arī svarīgs pienākums, tāpēc konditoreja katru reizi parūpējas, lai viss tiktu izdarīts patiešām labi.