Kalējiem vienmēr ir bijusi kā arī būs goda vieta amatnieku vidū, jo prasme apieties ar metālu turklāt, no tā radīt dažādus dizaina elementus un arī celtniecībā izmantojamus elementus, ir augstā vērtē. Pēdējā laikā populāri ir kļuvis izmantot kalēju servisu specializētu pasūtījumu realizācijā, piem., kāpņu un arī margu . Vienā eksemplārā izgatavots šāda tipa interjēra priekšmets ir ļoti ekskluzīvs un noteikti palielinās īpašuma kopējo vērtību. Dažāda stila metāla apstrādes kompānijas labprāt pieņem arī rūpnieciska rakstura pasūtījumus, piemēram, metāla siju radīšanai. Parasti, izveidojamo lietu saraksts ir nebeidzams turklāt, izgatavot var teju jebko – sākot ar interjēra priekšmetiem un arī beidzot ar metāla karkasiem kā arī sijām un logu restēm.

 

Dzelzs kāpņu montāža pie pasūtītāja.

Nedaudz vēl par margu un arī trepju veidošanu. Daudzu cilvēku prātos mājo maldīgs uzskats, ka visas metāla trepes izskatās vienādi kā arī tām nav vietas parastajās privātmājās, jo to izskats atgādinās ugunsdzēsības izejas trepes. Mūsu laikos kļūst pieejamas ne vien dažādas tehniskās opcijas metāla apstrādei, bet arī vizuālā noformējuma izstrādāšanai kā arī pēcāk to īstenošanai dzīvē. No metāla veidotās trepes var būt dažnedažādi veidotas kā arī pielāgotas klienta vēlmēm. Kāpnēm katrā ziņā būtu jābūt apvienojumā ar margām. Margas spēj kalpot kā lielisks dizaina objekts, apvienojumā ar drošību. Trepju metāla margas var tikt radītas saskaņotas gan ar pašu kāpņu dizainu, gan vairāk pielāgotas apkārt esošajam interjēram. Pasūtījums tiek izstrādāts, balstoties uz visiem drošības noteikumiem un arī citiem kritērijiem.

 

Dzelzs vārti un žogi privātīpašumiem.

Vēl viena nozīmīga produktu grupa ir metāla žogi kā arī vārti. Savu privātīpašumu vēlas aizsargāt ik viens no mums turklāt, metāla žogs vai arī izturīgi metāla vārti ir vislabākais veids kā to panākt. Aiz mūsu izgatavotajiem metāla žogiem, būsiet pasargāti no nevēlamiem visiem un liekiem skatieniem. Lielisks risinājums drošībai savā īpašumā būs metāla restu izgatavošana kā arī uzstādīšana. Metāla restes nav vajadzības asociēt ar cietumu – tās visbiežāk ir uzstādītas logiem, kuri tiek vērsti uz ielas pusi, kur ir aktīva satiksme un gājēju plūsma. Logu restes mūsu laikos kļūst pilnīgi iespējams radīt tādas, ka apkārtējiem tas liksies kā lielisks dizaina elements.

 

Dzelzs restes un citi izstrādājumi.

Metālapstrāde cilvēku prātos asociējas ar masveida rūpniecisku ražošanu vai arī māksliniecisku darbību. Mūsu uzņēmuma un darbinieku mērķis ir parādīt, ka metāls kļūst ļoti elastīgs un ļoti viegli pielāgojams materiāls, no kura var radīt arī dažāda tipa ikdienā lietojamus elementus, tai skaitā žogus un trepes privātiem pasūtītājiem.