Riepas jāizvēlas ne tikai atbilstoši sezonai, bet arī braukšanas stilam, ceļu veidam utt. Jaunas riepas spēj sniegt vairākas privilēģijas, viena no tām ir degvielas patēriņa būtisks samazinājums. Riepu serviss klientiem par zemām cenām ļauj izvēlēties arī mazlietotas riepas, kas daudzās situācijās ir labākā izvēle. Serviss rūpīgi aplūko un izmēģina lietotas riepas, lai ikviens klients varētu tās izmantot, zinot, ka kvalitāte nepievils. Patiesībā riepu garāža sagatavojusi daudzveidīgu sortimentu, kurā ietvertas lētas riepas no pasaules labākajiem ražotājiem.

Ziemas riepu plašais piedāvājums

Šīs lietotas ziemas riepas noteikti būs atbilstošas visiem kritērijiem, jo protektora atlikums atbilst likumā noteiktajam. Ziemas riepas var atpazīt pēc īpašajiem protektora iegriezumiem, kas palīdz nodrošināt labāku saķeri ar ceļu, tādēļ riepu noliktava bez šaubām palīdzēs atrast atbilstošas riepas vieglajiem un kravas auto. Lai atrastu pēc iespējas piemērotākas auto riepas, jādomā par to, vai lielākoties brauc pa dažādiem lauku ceļiem vai pilsētas ielām. Protams, ka riepas Dreiliņi nepārtraukti domā par visu klientu vajadzībām, tādēļ arī tādā gadījumā, ja piedāvājumā neredzi noteikta izmēra riepas, uzreiz sazinies ar speciālistiem! Lietie diski arī pieejami visos izmēros, tādēļ arī to izturība un dažādie stili izraisa interesi. Iespējams Tev patiks arī lietoti auto diski, kas maksās mazāk, taču sniegs tikpat patīkamu efektu.

Izvēlies riepas pirms vasaras

Tieši tāpat arī lietotas vasaras riepas ir viena no piedāvātajām opcijām, lai ietaupītu, turklāt šādas riepas Rīgā tiek pārdotas ar vismaz 6 mm protektora atlikumu. Vasaras riepas nodrošina stabilāku un klusāku braukšanu. Šādas riepas Ulbrokā varēsi izmantot pat vairākas sezonas, tomēr stingri jāievēro uzglabāšanas kritēriji. Riepu montāža tiek īstenota ar modernākajām tehnoloģijām, pietam eksperti velta uzmanību katram sīkumam. Speciālisti savu darba uzdevumu veic ļoti atbildīgi, tādēļ tiek pārbaudīti arī riepu gaisa ventiļi un disku kvalitāte. Riepu profesionāla balansēšana ir tiešām svarīga, jo riepu maiņa var izmainīt auto stabilitāti, var būt jūtama neliela vibrācija utt.