Ar katru gadu supošana veicina apkārtējos arvien lielāku ieinteresētību, kas rada tāda tipa nozares izaugsmi, kā sup noma. Supošana vai kā arī to mēdz dēvēt, paddle board ir slīdēšanas veids pa viļņiem.

Tiem atšķirībā no sērfinga ir airi, pateicoties kam, var būt kontrolēts līdzsvars un paši sup dēļi. Katrs, kas interesējas par šo sporta veidu, var atrast tajā kaut ko īpašu. Tik tiešām, parasta sup noma kā arī iekļūšana klusajos ezera ūdeņos var radīt daudz pozitīvu izjūtu, dot enerģijas lādīņu kā arī sniedz iespēju baudīt saplūšanu ar dabu.

Ieskaties piedāvājumā – https://www.bullulaivas.lv/pasakums/saulrieta-brauciens-uz-juru-ar-laivam-un-supiem/

Sup noma vai jau pirkums, ko labāk darīt vispirms?

Iesācējam varētu likties, ka, priekš tam, lai sākt savus supošanas mēģinājumus, viss, kas būtu nepieciešams, ir tikai doties tajā vietā, kurā tiek pārdoti sup dēļi un tad nopirkt iesākumā lētāko versiju. Kaut gan tas nemaz nav viss, tā kā sup dēļi var atšķirties pēc to konstrukcijas, materiāliem, izmantošanas mērķa un attiecīgi arī cenas. Jau var šķist, ka tieši kvalitatīvākie sup dēļi ir dārgāki, bet parasti viņi būs domāti sportistiem jau ar pieredzi, bet iesācējiem var nemaz nederēt. Tādēļ iesācējiem ir rekomendēta sup noma, kur jau pēc pilnas instruktāžas vajadzētu pāris reizes supot pa mierīgu virsmu. Sup īre sniedz iespēju mainīt dēļus, tādejādi atrodot sev piemērotāko, lai sup saulriets būtu sagaidīts ērtos apstākļos. Tagad ir jau parādījies tāds fenomenāls sup dēlis, kā E-Foil, tā galvenā atšķirība ir tas, ka tas ir elektrisks un ļauj lidot virs ūdens. Kā redzams sup izbraucieni varētu veicināt neaizmirstamus iespaidus, taču labāk, ja sākumā tiktu pasūtīta sup īre.

Sup izbraucieni kopā ar draugiem, ko tieši vēl var darīt pie mums?

Jums ir ieplānota atpūta ar ģimeni? Kas tieši labāks – aktīvā atpūta pie Latvijas dabas vai izbrauciens uz ārvalstīm? Šodienas apstākļos rekomendējams izbaudīt Latvijas dabas skaistumu, jo pie mums jau ir tiešām diezgan skaistas apkārtnes. Šodien uzņēmēji ir radījuši unikālus projektus pie dabas, ko bagātinājuši ar tādu lietu piemēram, kā laivu noma un papildus var būt piedāvāta velosipēdu noma. Kad esat apmetušies pie kāda glīta dīķa vai ezera, katamarānu noma ir vislabākais veids kā izjust dabu pilnīgā mierā Un vēl viens populārs atpūtas veids šodien ir sup izbraucieni. Daudzās vietās ir piedāvāta sup noma, priekš tam, lai tiktu sākts Jūsu sup piedzīvojums. Pie tam, kas tieši var būt romantiskāks kā sagaidīts uz sup saullēkts? Bet progress nestāv uz vietas un šobrīd tiek piedāvāti citādi sup dēļi – E-Foil, tie jau ir elektriski un burtiski paceļ virs ūdens virsmas.