Pateicoties internetam, aizdevums mūsdienās tiek izsniegts arī esot mājās. Tas ir diezgan parocīgi mūsdienu dzīves ritma ietekmē. Turklāt, kredīti internetā ļauj taupīt laiku kā arī naudu ceļā uz finanšu iestādes filiāli un gaidīšanu rindās, kā tas notiek bankās. Kādā veidā tiek dabūti kredīti internetā, kas tieši jāņem vērā, kad tiek izvelēts kredīts, un cik droši būtu nosūtīt personīgos datus nebanku kredītiestādēm?

Vislabāk ir saprast atbildes uz visiem šiem jautājumiem jau pašā sākumā, lai droši lietot kredītus tiešsaistē. Mēģināsim uzzināt vairāk to tālāk lasot rakstā.

Aizdevumi, to plusi un vēl mīnusi

Pievēršoties plusiem un trūkumiem, ko sms kredīti vai citi aizdevumi online sevī slēpj, sākumā jāpievēršas tieši mīnusiem. Tad šeit pirmās briesmas rodas aizņēmēja neuzmanības dēļ. Tiek pieteikts aizdevums, bet nemaz nav izlasīti paša līguma nosacījumi. Parasti, lai pievilināt klientus, var tikt norādīts minimālais procentuālais daudzums. Izpētot nosacījumus, % izrādās daudz lielāks. Kā vēl viena problēma attiecas uz personīgās info nodošanu krāpniekiem. Pasargāt sevi no krāpniecības tomēr ir viegli. Aizdevums online jānoformē vien pie uzticamām kredītiestādēm.
Priekšrocības:
Izdevība piedalīties akcijās un sezonas akcijas piedāvājumos;
anketas izvērtēšanas ātrums, kā arī momentāla naudas saņemšana uz kontu;
spēja atlasīt finansējumu bez papildus liekiem dokumentiem vai ar tādu kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
nav arī vajadzīgs doties uz bankas ofisu.
Izsniedzot kredītkarti, ir iespēja iegūt samazinātu % likmi, ilgāku labvēlības periodu. Dažas bankas var piedāvāt jauniem klientiem nenākt parakstīt līgumu. Bankas kurjers piegādās Jums dokumentus uz Jūsu adresi, bet Jūs dabūsiet savu kredītu.
Skaidrs, ka tiešām kredīts online ir un būs diezgan daudzsološa nozare, kura sniedz iespēju iegūt izdevīgus nosacījumus. Lai pasargātu sevi, ir cītīgi jāpārlasa visi dokumenti, un pirms izvēlēties kreditēšanas iestādi, iepazīstieties ar klientu atsauksmēm. Pārdomājiet ne vienīgi % likmi, bet, protams, arī pārmaksājuma kopējo summu, tā parasti ietver komisiju vai papildu pakalpojumus.

Kas tieši ir sms kredīti?

SMS kredīts ir mikrokredīts, kurš tiks saņemts, nosūtot pieprasījumu kredītiestādei ar īsziņu. Šāds kredīts tomēr ir vienkāršs un tad sniedz iespēju dabūt finansējumu, neizejot no mājām, pie tam nemaz nav vajadzīga pieeja internetam. Mūsu valstī sms kredīti pazīstami jau sen un starp iedzīvotājiem šāds kredīts ir pieprasīts.
Svarīgākie ieteikumi kredītņēmējam būtu:
SMS kredīts jāpiesaka tikai drošā kredītiestādē, kura ir tiesīga piedāvāt kreditēšanas pakalpojumus. Šajā sfērā eksistē ļoti daudz krāpniecības gadījumu.
Cītīgi apdomājiet vajadzību aizņemties, tā kā procenti par ātrajiem kredītiem ir ļoti augsti, kā arī kredīta termiņš ir īss.
Iepirkšanās cienītājiem sms kredīts dažkārt paliek par ieradumu, tā kā tas ir ļoti pieejams. Centieties sev uzstādīt robežas.