Neiespējami būs sameklēt kādu latvieti, kam hokejs neasociētos ar nacionālā sporta veida statusu. Ik gadu Pasaules Čempionāts hokejā ir pati skatītākā pārraide Latvijā, tādējādi tas tikai darbojas kā pierādījums iepriekš minētajam.

Īsti hokeja fani ne tikai apmeklē spēles un fano pie TV ekrāniem, bet arī paši labprāt uzspēlē hokeju vairāk vai mazāk neformālā gaisotnē. Tā pat nav maz vecāku, kuri izvēlas par labu hokeja treniņiem saviem bērniem. Hokejs ir tas sporta veids, kura spēlēšana prasa speciālu ekipējumu un inventāru un arī aprīkojumu, ko ir variants atrast gan sporta veikalos, gan interneta veikalā.

LABAS HOKEJA SLIDAS UN FORMAS ONLINE.
Pilna hokeja forma sevī ietver salīdzinoši daudz pozīcijas. Hokeja nūjas, hokeja ķiveres un hokeja slidas bez šaubām ir vienas no pirmajām detaļām, kas ienāk prātā. Iesākumā, ir ieteicams iegādāties teicamas slidas, kas der ideāli un ir paredzētas hokeja spēlēšanai. Ja hokeju brīvajā laikā plānojat paspēlēt ar saviem draugiem vai kolēģiem, visādā ziņā jāpiemeklē vienota hokeja uniforma visai komandai. Ņemot vērā to, ka hokejs ir salīdzinoši bīstams sporta veids, lielu daļu ekipējuma un formas aizņem sargi. Aizsargus, spēlējot hokeju, izmanto gan rokām, kājām, citām ķermeņa vietām un, protams, galvai. Tos allaž velk zem formas – krekla un arī biksēm. Veikalos varam nopirkt arī vairākus, ar hokeju saistītus trenažierus, kas sekmēs uzturēt formā ķermeni un garu. Piedāvājumā arī dažādas skrituļslidas!

VISS HOKEJAM INTERNETĀ.
Visu, hokeja spēlei vajadzīgo, ir iespējams atrast ne tikai lielākajos sporta preču veikalos, bet arī sporta preču veikalos globālajā tīmeklī. Nereti amatieri mēdz pieļaut kļūdu un atrast visu hokeja inventāru interneta veikalā, bez pielaikošanas un piemērošanas, jo tāda bez šaubām būs vajadzīga, jo hokejs ir aktīva sporta spēle, kurā ir daudz jākustas, tādēļ, būtiski, lai sportists justos komfortabli. Piem., hokeja slidas varat atrast parastā sporta preču veikalā, lai atrastu piemērotāko ražotāju un izmēru, bet iegādāties tās varat e- veikalā, jo ietaupījums var būt izteikti ievērojams. Slidas, kas der un nav nedz par lielu, nedz par mazu ir obligāta vajadzība katram, kurš grib savā brīvajā laikā paspēlēt ripu pa ledu. Ķiveres, spenzūras, plecu un arī kāju sargi arī ir tā hokeja formas detaļa, kas katrā ziņā pirms iegādes ir jāuzmēra. Jo labāk spēlētājs jūtas uz ledus, jo ātrāka un baudāmāka ir pati spēles norise.