Katrs sevi cienošs latvietis kaut reizi ir bijis vismaz vienā hokeja spēlē, vai pat spēlējis hokeju pats. Viena no populārākajām un gaidītākajām pārraidēm katru gadu ir Pasaules Čempionāts hokejā.

Protams, ka paši karstākie fani ne vien apmeklē hokeja spēles un cenšas aizbraukt arī uz čempionātiem, bet hokeju, reizi pa reizei, uzspēlē arī paši. Tā pat netrūkst vecāku, kuri izvēlas par labu hokeja treniņiem saviem bērniem. Hokejam paredzēto apģērbu un inventāru parastā veikalā nenopirksiet, tāpēc der ielūkoties populārākajos sporta preču veikalos arī tiešsaistē.

VISS, SĀKOT NO AIZSARGIEM UN NOBEIGUMĀ AR RIPĀM!
Hokeja ekipējums sastāv no daudz un atšķirīgām pozīcijām. Kā Piemēram, hokeja nūjas, keponi, ķiveres, hokeja slidas, sargi un ķiveres ir zināmākie ekipējuma elementi, kas vajadzīgi jebkuram hokeja spēlētājam. Iesākumā, vēlams pirkt teicamas hokeja slidas, kas der ideāli un arī ir paredzētas hokeja spēlēšanai. Ja hokeju brīvajā laikā plānojat spēlēt ar saviem draugiem vai kolēģiem, visādā ziņā jāatrod vienota hokeja forma visai komandai. Ņemot vērā to, ka hokejs ir salīdzinoši bīstams sporta veids, lielu daļu ekipējuma un formas aizņem aizsargi. Tie ir gan rokām, gan kājām, protams, galvai un, protams, arī pārējām ķermeņa daļām. Tos vienmēr velk zem formas – krekla un arī biksēm. Ja vēlaties ar hokeju nodarboties nedaudz profesionālāk, katrā ziņā jāapskata iespēja nopirkt neskaitāmus ar hokeju saistītus trenažierus, kas atvieglos ķermeni un garu uzturēt lieliskā formā.

KUR SAGĀDĀT VISLABĀK – VEIKALĀ UZ VIETAS VAI INTERNETĀ?
Visu, hokeja spēlei nepieciešamo, ir iespējams sameklēt ne vien lielākajos sporta preču veikalos, bet arī sporta preču veikalos internetā. Der atcerēties, ka ne visu ekipējumu vajadzīgs pasūtīt online, jo ir atsevišķas detaļas, ko nepieciešams individuāli uzmērīt vai pielāgot, ja rodas tāda vajadzība. Kā Piemēram, hokeja slidas varat piemērīt parastā sporta preču veikalā, lai atrastu piemērotāko modeli un izmēru, bet pirkt tās varat interneta veikalā, jo ietaupījums var būt izteikti liels. Katram, kurš vēlas spēlēt hokeju, pareizas un piemērotas hokeja slidas ir obligāta vajadzība. Spenzūras, ķivere, plecu sargi, kāju sargi un vēl citi elementi, ir tās ekipējuma un formas detaļas, kuras būtu vajadzīgs pirms pirkšanas uzmērīt. Jo ērtāk spēlētājs jūtas uz ledus, jo naskāka un baudāmāka ir pati spēles norise.