Telpas noskaņu un plašumu visvairāk ietekmē mēbeles, kuras izkārtotas tajā. Ar mēbeļu krāsu gammu var pilnībā mainīt telpas raksturu. Minimālisma stila mēbeles radīs vienkāršu un vieglu gaisotni, kamēr siltu toņu koka mēbeles aicinās cilvēku telpā un iedvesmos atslābināties.

Atkarībā no telpu funkcijas, mūsdienu mēbeļu veikali piedāvā brīnišķīgu  klāstu ar dažāda veida mēbelēm. Ja tomēr neizdodas piemeklēt mēbeli jau izgatavotu un saliktu, vienmēr pastāv iespēja izgatavot mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, tās pielāgot unikālām vēlmēm. Mēbeļu izgatavošana notiek ļoti ātri, tās piegādā un samontē ļoti veikli, to dara pie klientiem mājās.

Pieejamas arī bīdāmās durvis pēc pasūtijuma!

Mums katram ir sava sapņu virtuve – vai tā būtu lauku sētas iedvesmota koka virtuve, vai minimālisma stilā ieturēta virtuve, varbūt eklektiska virtuve, kurā apvienoti vairāki interjera tipi. Lieliski, ka modernie risinājumi pieļauj visu vēlmju piepildīšanu! Individuāli pasūtīta virtuves mēbeļu izgatavošana nav nekas jauns. Ja vēlaties ietaupīt platību un turēties pie tīra interjera, to lieliski paveiks iebūvētās virtuves. Reti kuram simpātiska liekas priekšmetiem pārdrūzmēta virtuve, kurā īsti nav kur apgriezties viesiem. Kaut arī virtuves iekārtas ir nozīmīgi telpas elementi, tas nebūt nav noteicošais faktors tam, vai telpa ir gudri iekārtota. Ja izgatavojam virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, tad šīs mēbeles pasvītros telpas stiprās puses un noslēps tās vājības.

Vannas istaba sevī ietver kontrastējošas dabas. Tā ir ļoti privāta telpa, kurā vēlamies justies droši. No otras puses, šī telpa ir atvērta arī mūsu viesiem.  Vannas istabas funkciju spektrs ir ļoti plašs, tādēļ telpas iekārtojumam ir liela nozīme. Bieži šīs telpas nav plašas, bet ievietot tajā vēlamies gana daudz – dušu, vannu, tualetes podu, dažādus plauktus, spoguli, varbūt veļas mašīnu. Lai to visu eleganti satilpinātu nelielā telpā, jāizmanto radoša pieeja un konsultācija ar profesionāli. Vannas istabas mēbeles var pielāgot nelielās telpas īpatnībām un izmantot platību gudri.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Viesistaba ir mājokļa eklektiskā telpa. Te, iespējams, drēgnos vakaros sprakšķ malka kamīnā. Viesistabā stāv TV, varbūt plašu atskaņotājs vai mūzikas atskaņošanas sistēma. Te varbūt ir stūra dīvāns, noklāts ar plediem un dekoratīviem spilveniem. Bieži sastopam arī kafijas galdiņu, uz kura stāv trauciņš ar ledenēm vai cepumiem. Viesistabu, iespējams, pieskandina klavieru skaņas, ja tajā atrodas arī klavieres. Šajā telpā katram mājokļa iemītniekam jājūtas ērti, atbrīvoti un mājīgi. Lai apvienotu mājinieku personības, viesistabā labi iederas iebūvētie skapji,  TV iekārtas, plauktu sistēmas – gan atvērtās, gan slēgtās. Viesistabas mēbeles ir kļuvušas elegentas un jau sen atkāpjas no klasisko sekciju tradīcijas. Mūsdienīga viesistaba ir funkcionāla, eleganta un mājīga.