Kāzas, koncerti, labdarības pasākumi vai korporatīvi – lai vai kāds pasākums jums ir jāorganizē, bez krēsliem un galdiem tajā nevarēs iztikt. Kā rīkoties, ja esat noskatījis lieliskas telpas, taču tajās nav ne galdu, ne krēslu?

Te ideālākais atrisinājums ir mēbeļu noma, kas sagādās vajadzīgās mēbeles īstajā daudzumā, sākot no galdu  un krēslu nomas, beidzot ar garderobes statīvu nomu. Dizainakresli.lv iznomā gaumīgus un kvalitatīvus krēslus un galdus, tāpēc krēslu un galdu īres jautājums ir viegli atrisināms – tagad jums tikai atliek saorganizēt visu pārējo.

Ieskaties – https://www.dizainakresli.lv/produkti/galdi/

Ja esat ieinteresēts galdu nomā, dizainakresli.lv piedāvā dažus labus variantus, ko noteikti ir vērts apskatīt. Ja paredzēts iespaidīgs notikums ar klātiem galdiem, tad vislabākā izvēle būs galda modelis “Arthur”, jo tas ir liels un izturīgs, taču tas nenozīmē, ka šis galds būtu smags un grūti pārvietojams. Ja plānojat neformālu pasākumu vai korporatīvo ballīti, kur vairāk iederētos tādi kā stāvgaldiņi, jums varētu būt pa prātam modelis “Moriss”, kas pieejams gan melnā, gan gaišā toņkārtā.

Ja galdi vairāk asociējas ar mielastu, tad krēslu noma ir aktuāla arī gadījumā, ja mielošanās vietā paredzēta akadēmiskāka nodarbe, proti, konference. Šādā gadījumā būtu jāpadomā par konferences apmeklētāju ērtībām – ja vēlaties, lai dalībnieki te paliek līdz beigām, parūpējieties par krēsliem, kuros ir patīkami sēdēt!

Mājaslapā dizainakresli.lv iznomāšanā ir vairāk kā piecu veidu krēsli, kas ietver sevī gan tādus krēslus, kas būs gaumes un stila etaloni jūsu pasākumā, gan tādus, kuri lieliski pildīs savu funkciju un izskatīsies gaumīgi askētiski. Neatkarīgi no tā, kuri krēsli jūs interesē, tie visi ir ļoti ērti sakomplektējami un pārvietojami, tāpēc jums tikai atliek pieņemt lēmumu.

Cik lielu ļaužu pūli krēslu noma ir spējīga nodrošināt? Prasības, protams, mēdz būt ļoti ambiciozas, tomēr Flow kolekcijas krēsli ir pieejami pat 250 ekesemplāros, tāpēc viss ir iespējams!

Kāpēc nepieciešama arī garderobes noma? Pavisam vienkārši – bez garderobes pasākums tiks sabojāts jau pašā sākumā! Jāatceras tomēr, ka mēs dzīvojam klimata zonā, kur nokrišņi mēdz uzbrukt jebkurā gadalaikā, kur saulains laiks mijas ar aukstumu, turklāt laika apstākļu maiņas bieži vien pārsteidz nesagatavotus, vienmēr jāatceras, ka pasākuma viesi var ierasties ne tikai ar mēteļiem, bet pat ar lietussargiem vai maiņas apaviem. Un kas gan var būt neglītāks kā jakas un somas, kas sagāztas uz krēslu atzveltnēm. Bet tas vēl nav sliktākais – ja pasākums nav plānots kā sēdošais, tad var sanākt tā, ka nav pat šo  atzveltņu, tātad savas mantas nākas nēsāt līdzi! Esiet tālredzīgi un nepieļaujiet tik nelāgas kļūdas!