Nākot vasarai, aktualizējas jautājumi par brīvā laika pavadīšanas iespējām dabā. Atpūšoties pie dabas, pēcāk jūtamais patīkamais nogurums pēc atpūtas ir labākais rādītājs tam, ka brīvdienas ir izdevušās.

Upes, ezeru un jūras krasti ir lieliskas vietas, kur baudīt mieru pie dabas. Tur atrodas dažādi kempingi ar piknika vietām, dažādām izklaides iespējām, piemēram, laivošanu, SUPošanu un katamarānu īri, e-fiol un daudz ko citu. Ja plānojat brīvdienas pavadīt kādā kempingā pie ūdeņiem, tad iesakām laicīgi izpētīt aktivitāšu pieejamību un vai iespējams nomāt aktīvās atpūtas atribūtus.

KUR NOMĀT SUP DĒĻUS?
Pie kā var iznomāt ūdens atrakcijas – laivas un sup dēļus? Daudziem par pārsteigumu, iespējas ir dažādas. Ja esat rezervējis namiņu vai telšu vietu kādā no kempingiem, tad noteikti arī tur pat ir iespējams iznomāt laivas, sup dēļus un katamarānus. Dažādu preču nomu piedāvā arī aktīvās atpūtas veikali un uzņēmumi. Arī dažāda veida kolektīva saliedēšanas pasākumi uz ūdens ir lieliska doma, piemēram, braucieni pa upi kopā ar gidu, tematiskie pasākumi utt. Līdzās Sup dēļiem un katamarāniem ir iespējama pat jahtas noma! Buru jahtas noma ir visvilinošākā no visa piedāvājuma un spēj uzņemt līdz pat astoņu cilvēku lielu kompāniju.

KĀ ATRAST LABĀKO ŪDENS AKTIVITĀŠU VARIANTU?
SUP dēļu noma ar katru gadu kļūst ar vien populārāka un to piedāvā teju jebkurš aktīvās atpūtas pakalpojumu sniedzējs. Izbraucieni ar SUP dēļiem ir populāri gan romantiskas divvientulības baudītājiem, gan draugu pulkiem. Patiesībā, šis ir viens no labākajiem fiziskajiem treniņiem kādu varam iedomāties. SUP dēļi mēdz būt dažādi un paredzēti dažādiem mērķiem – sportistiem un iesācējiem, dēļu lielām cilvēku grupām līdz desmit cilvēkiem un pat plostveida sup dēļi mantu pārvadāšanai. Ja vēlaties ūdens atrakcijas baudīt nākamajā līmenī, tad noteikti jāizmēģina brauciens ar e-foil dēli. E-FOIL sniedz iespēju ar tā palīdzību pacelties nedaudz virs ūdens līmeņa un pārvietoties, izmantojot nelielu propelleru, kas darbojas ar litija jonu batereju.