Krēsli – lieta, kas ir ikkatrā sabiedriskā vietā. Krēsli ir ne tikai priekšmets, kur apsēsties – tie nosaka arī iespaidu par telpas kopējo stilu un liecina par mūsu gaumes izjūtu. Ja meklē uzticamu uzņēmumu, kas piedāvā augstākās kvalitātes Latvijā izgatavotus krēslus (piemēram, bāra krēslus, atpūtas krēslus, konferenču krēslus un vēl daudzus citus), tad  viennozīmīgi  būs pati labākā izvēle.

Kāpēc dot priekšroku tieši šiem krēsliem? Pirmkārt, tā ir nemainīga kvalitāte – uzņēmums garantē šo krēslu ilgu kalpošanas laiku un izturību.  Otrkārt, stils – liekti līmētā finiera krēsli izceļas ar elegantām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr izskatās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, liekti līmētais finieris padara šos krēslus viegli transportējamus, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanai piešķir papildus komfortu. Vēl jo vairāk – piedāvāta produkcija ir elegances paraugs, jo tos ir izstrādājuši starptautiski novērtēti un atzīti interjera dizaina mākslinieki, piemēram, Jakob Berg (Dānija),  Jakob Wagner (Dānija), O4I Design studio (Zviedrija), un citi.

Kāpēc izvēlēties Latvijā ražotos krēslus? Šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Tā ir nemainīga kvalitāte, izsmalcināta elegance un komforts.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šie krēsli harmonizē jebkāda veida interjeru. Ne mazāk svarīgi – dizainu šiem krēsliem ir radījuši pasaules vadošie dizaineri.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir izteikti viegli, līdz ar to krēslus ir viegli pārvietot, turklāt tie veidoti tā, lai būtu ātri saliekami kopā un kompakti glabājami.

Lai gan vizuālais tēls ir iedvesmots ārvalstīs, paši krēsli tomēr ir īsts Latvijas ražojums. Ja krēsli ražoti Latvijā –  tātad krēslus ir iespējams aplūkot klātienē , kamēr pirkums nav vēl veikts, un tie tiks piegādāti ātrāk un lētāk salīdzinot ar izmaksām, kas rastos, pasūtot dizaina krēslus no ārzemēm, kā arī nepieciešamības gadījumā pasūtījuma detaļas nav problēmu individuāli pielāgot jūsu idejām.

Pērkot, piemēram, krēslus virtuvei vai bāra krēslus, ir būtiski atcerēties, ka krēsliem ir noteikti jābūt ērti kopjamiem.

Iegādājoties konferenču krēslus, uzmanība jāpievērš kam citam – {vai tos būs ērti} uzglabāt saliktā veidā, vai tie nebojās grīdas segumu, vai tajos ir patīkami sēdēt visu dienu?

 

Ja tev ir svarīgi, lai krēsli kalpotu ilgi un izskatās pieklājīgi, tad noteikti izvēlies tos no ražotāja, kas bāzējas tepat Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un rūpējas par individuālu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Latvijas uzņēmumi jūtas atbildīgāki savu pircēju priekšā, jo tikai tādā veidā iespējams ilgstoši noturēt nemainīgi labu reputāciju.

Ražotājs, kas dzimis un attīstās Latvijā par katru savu darbu un klientu atbild ar savu labo slavu, tāpēc vēl jo vairāk ziniet, ka  vienmēr rūpēsies par krēslu ilgmūžību un individualizētu servisu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiska vērtība ikvienā gadījumā, kas nodrošina jau pusi no izdošanās – tas attiecas gan uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava biznesa vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies profesionālu un modernu mēbeļu ražotāju !