Jau gadu simtiem ilgi, dažāda tipa kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla teju visiem tirgotājiem, kā arī tā ir neatņemama importa un eksporta jomas attīstības sastāvdaļa. Viss tas, ko varam atrast veikalu plauktos, ir vairāku loģistikas pakalpojumu kopuma rezultāts.

Viss, sākot no preces radīšanas, līdz nonākšanai pie pircēja, ir loģistikas procesu kopums. Lielos uzņēmumos šo darbu veic atsevišķas  loģistikas kompānijas, savukārt, mazāka izmēra uzņēmumi un ražotnes, labprāt lieto loģistikas firmu pakalpojumus. Lai pircēja pieredzi servisu saņemšanā padarītu vēl  patīkamāku, tiek piedāvāti vairāki saistīti pakalpojumi, kā piemēram, starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, konteineru pārvadājumi un arī kravas taksometrs. Tiek nodrošināti visa veida kravu pārvadājumi, ieskaitot gaisa un jūras ceļus. Vienas no izdevīgākajām ir tieši dzelzceļa kravas .

PRIVĀTA PIEEJA KATRA KLIENTA VAJADZĪBĀM.

Optimālam risinājumam, pārvadājamā krava tiek vērtēta pēc daudz un dažādiem kritērijiem, lai atrastu piemērotāko pārvadāšanas veidu gan cenas, gan ātruma ziņā. Tiek nodrošināta arī apdrošināšanas un muitas brokeru servisa sniegšana. Līdzīgi tiek vērtētas arī negabarīta kravas, tāpēc, nav pamata uztraukumam, ka konkretā sūtījuma īpatnības varētu traucēt tā pārvadāšanai. Apmierināti klienti ir uzņēmuma vislabākā vizītkarte, tāpēc tiek strādāts pie tā, lai klienti allaž atgrieztos apmierināti un laimīgi.

KRAVAS PĀRVADĀŠANAS VEIDI LATVIJĀ UN PASAULĒ.

Kā īsti atšķiras kravu pārvadāšanas veidi? Katra krava var tikt pārvadāta dažādos veidos, īpaši piemērotos un drošos. Noteikti viens no populārākajiem un izplatītākajiem kravu pārvadašanas veidiem ir auto krava. Auto transports ir piemērots jebkāda veida kravas transportēšanai. Pārvadāšanai tiek izmantoti atšķirīga tipa auto transportu veidi, kas tiek pielāgoti vedamās kravas veidam. Lieli kravas auto nav vienīgie auto transporta varianti, kas tiek izmantoti pārvadāšanai, jo kravas var pārvadāt arī uz atklātām platformām, negabarīta kravas platformām, refrižeratora piekabēm, tenta puspiekabēm un tā šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi. Ja vajadzīgs pārvadāt īpaši dārgu un sensitīvu kravas veidu, tad vislabākais risinājums būs avio kravu pārvadājumi, jo tie tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko veidu kravu pārvadāšanai. Šāda tipa kravas pārvadājumi notiek ne tikai ar kravas lidmašīnām, bet arī pasažieru, jo teju katra pasažieru lidmašīna ir paredzēta arī kravas pārvadājumiem. Protams, nevar aizmirst arī par dzelzceļu, kas ir otrs senākais kravu pārvadāšanas veids aiz jūras pārvadājumiem. Pārvadāšanai tiek izmantoti segtie vagoni, pusvagoni, platformas, cisternas un hopervagoni. Savukārt jūras ceļi, kravu pārvadāšanai, tiek izmantoti jau gadu simtiem ilgi, un skaidrs, ka laikam ritot, šis ir kļuvis arī par mūsdienās, vienu no populārākajiem veidiem kravu transprtēšanai uz salīdzinoši tālu galamērķi. Pakalpojums tiek sniegts transportēšanai uz populārākajām pasaules ostām, ieskaitot ASV, Singapūru un pat Filipīnas. Transportēšana pa jūras ceļiem arī ir vislabākais risinājums nestandarta kravām.