Kontaktlēcas, tieši tā kā brilles vai redzes korekcijas operācijas, sniedz iespēju uzlabot gandrīz katra tipa sliktu redzi tālumā, tālredzību un astigmātisma pakāpi.

Šis process būs ideāls acu asuma labošanas process, kas mūsdienās ir tapis precīzāks un ērtāks nekā agrāk. Mūsdienās lēcas, pie nosacījuma, ka tās jau ir precīzi izrakstītas, ir komfortablas uzvilkšanā un nēsāšanā pat jau no pirmās lietošanas. Kontaktlēcas parasti vienkārši lietojamas, pie tam lēcas ir acu operācijas alternatīva, kurām var notikt neatgriezeniska ietekme un iespējamie sarežģījumi. Pie tam cilvēki nevēlās veikt kirurģisko iejaukšanos, bet lēcas sniedz iespēju darīt savus darbus neizmantojot brilles.

Ieskaties piedāvājumā – https://www.visaslecas.lv/krasainas-lecas-212

Kādas tad ir kontaktlēcas

Lēcas acīm dalās gan pēc vielas, no kura tās ir tasītas, kā arī pēc maiņas biežuma, gan nolietojuma, gan pēc optikas iezīmēm un caurspīdīguma pakāpes. Protams, veidi arī ietekmē kontaktlēcas cenas. Bet galvenokārt lēcas acīm dalās divās pamata grupās – mīkstās kontaktlēcas un cietas. Mīkstās lēcas acīm ņem lielākā daļa lietotāju. Mīkstās lēcas acīm dalās jau divās citās iedalījumu grupās: hidrogēla lēcas un silikona hidrogēla lēcas. Cietas lēcas acīm galvenokārt paredz redzes korekcijai sarežģītos gadījumos, kā piemēram, lielas astigmātisma līmeņa ārstēšanai. Viņas saglabā formu, tādēļ nodrošina uzlabotas kvalitātes redzi. Šīs lēcas ir ražotas no vielām, kur pamatā ir silikons. Pie tam cietajām kontaktlēcām O2 caurlaidība ir ievērojami augstāka, ja salīdzina ar mīkstām lēcām. Šis apstāklis sekmē bez šaubām to, ka cietās kontaktlēcas cena ir augstāka.

Protams, atnākot pie domas valkāt lēcas uz acīm, ir ieteicams vispirms griezties pie acu ārsta, lai oftalmologs noteic konkrētas acu kaites un kādas lēcas vajadzīgas tieši Jums, piem., mīkstās vai cietas un tā tālāk. Ja ir uz rokas lēcu izraksts, tad droši iegādājaties kontaktlēcas interneta veikalā. Viennozīmīgi šis būs lētāks un pieņemamāks veids, turklāt var mierīgi uz dīvāna atlaižoties atrast konkrētas lēcas, kādas izvēlējāties pie tam lēcas cena būs lētāka nekā salonā.

Vieta, lai nopirkt kontaktlēcas tiešsaistē

Jums jau ir izrakstītas konkrētas lēcas, kas nozīmē, ka ir skaidrs, kāds tieši lēcu pirkums Jums vajadzīgs. Kad Jūs izvēlaties pirkt lēcas interneta veikalā, šajā gadījumā tiek ietaupīts laiks, kura ir par maz šodienas dzīves ritmā. Tagad katra neaizņemtā stunda ir uzskaitīta, un pirkuma pabeigšana interneta iepirkšanās vietnē aizņem tikai pāris minūtes. Plusi jau ir acīmredzami. Gadījumā ja optikas veikalā un internetā Jūs vienmēr pērkat vienu produktu, tad nav jātērē laiks gājienam uz briļļu veikalu, kur izvelēties lēcas. Pie tam optikas salonā kontaktlēcas cenas ir daudz lielākas. Paliek tikai atrast piemērotāko vietu, lai iegādāties kontaktlēcas online. Šeit der apskatīties uz pieredzi, vietnes darbības periodu kā arī piedāvāto asortimentu, pie tam šodien tirgū ir uzņēmumi, kas daudzus gadus piedāvā savas kontaktlēcas interneta veikalā un viņiem tiešām rūp reputācija.