Galdu īre, krēslu noma – dažreiz šķiet, ka tās ir lietas, kas neattiecas uz jums, tas ir aktuāli kādiem masu pasākumu organizētājiem vai lielu telpu saimniekiem.Taču vai patiesi tā ir Kur ņemsiet mielasta galdus, ja plānojat kāzas? Vai nesīsiet galdus no mājām? Ko darīt, ja jūs uzaicina organizēt nelielu konferenci? Vai stiepsiet krēslus ārā no kabinetiem? Protams, ka nē – arī šādiem pasākumiem mēbeļu noma ir labākā izvēle vairāku iemeslu dēļ.

Kā pirmo no galdu un krēslu noma plusiem var minēt plašās izvēles iespējas. Saliekamie krēsli, konferenču krēsli, vai tādi, kuriem ir paliktnis rakstīšanai, mazi apaļi galdiņi vai koka galds kopā ar solu sēdēšanai – tik dažādas variācijas piedāvā mēbeļu noma!

Tomēr lielais sortiments nav vienīgais pluss. Te noteikti jāmin arī tas, ka jums nebūs jādomā, kur galdus un krēslus pēc pasākuma uzglabāt. Mēbeles tomēr aizņem ļoti daudz vietas, pat tad, ja ir kompaktas, turklāt krēsli un galdi, kas sakrauti viens uz otra, rada nekārtības sajūtu, tāpēc laibāk, lai tie mierīgi stāv mēbeļu nomas noliktavās.

Kādas vēl ir mēbeļu nomas priekšrocības? Noteikti tas, ka īrei tiek piedāvāti ne tikai galdi un krēsli, bet arī citas noderīgas lietas.

Vadošie mēbeļu iznomātāji piedāvā arī garderobes nomu. Ko tas nozīmē? To, ka jūsu viesiem būs, kur atstāt savus mēteļus, maisiņus, šalles un cepures! No vienas puses, tas liekas vien kā sīkums, bet nez, vai jūsu pasākuma apmeklētāji būtu ļoti priecīgi visu pasākuma laiku, turot mēteli rokās vai izmisīgi mēģinot to uzkabināt uz sava krēsla atzveltnes.

Īrei parasti tiek piedāvāti gan garderobes statīvi, kur iespējams sakārt pat līdz 600 mēteļiem, gan garderobes numuriņi un arī garderobists, kas pasākuma diena dežūrēs garderobē. Numuriņi un garderobists ir vajadzīgi ne tikai tāpēc, ka jūs baidāties no garnadžiem garderobē – nē, tie galvenokārt palīdz organizēt ļaužu plūsmu, kam ir liela nozīme lielos pasākumos ziemas sezonā.

Arī siltajā sezonā garderobes statīva īre nenāktu par ļaunu, jo cilvēkiem nereti ir līdzi dažādas papildlietas, kas traucētu baudīt pasākumu – piemēram, maisiņi, somas, pārvelkamie apavi un tamlīdzīgi. Te iespējams iztikt bez numuriņiem vai garderobista, bet vismaz vietu, kur šīs lietas atstāt, gan vajadzētu.

Lai vai kurš no šiem 3 argumentiem jums liekas pats svarīgākais – tie visi ir pietiekami nopietni argumenti, lai jūs novērtētu  mēbeļu īres nozīmi.