Katrā mājoklī visā pasaulē, virtuves galvenais iedzīvotājs noteikti ir ledusskapis. Jauns ledusskapis var būt aktuāls vairākos gadījumos, piem., ja laiks iegādāt jaunu ledusskapi, vai arī pēc remonta ir nepieciešams iegādāties iebūvējmu ledusskapi.

Piemērota ledusskapja atrašana ir viegla, tiklīdz ir skaidrs par to, kādas funkcijas, izmērs, durvju skaits un arī citi faktori, ir aktuāli kā arī nepieciešami jaunajai iekārtai. Nedrīkst aizmirst par jau esošo virtuves iekārtojumu un arī to, kurā vietā jaunais ledusskapis tiks nolikts. Ledusskapji, līdzās televizoriem un mazajai sadzīves tehnikai, parasti ierindojas pirktāko un populārāko sadzīves tehnikas topu augšgalā.

Uzzini vairāk – http://liebherr.alfis.eu/

Ledusskapji ir nopērkami arī online veikalos. Katrs interneta veikala pircējs novērtēs to, ka e- iepirkšanās platforma piedāvā izdevību iegādāties arī lielgabarīta tehniku. Preču vai produktu cenas veikalā ietekmē vairāki faktori, kas tās varētu sadārdzināt, tāpēc daudzi izvēlas preces iepazīt veikalā uz vietas, taču pēcāk nopirkt internetā, jo tā ir ērtāk un arī lētāk, pie tam, ja esat jauns interneta veikala pircējs, varētu gadīties arī patīkama atlaide.

AR KO ATŠĶIRAS LEDUSSKAPJI?
Mūsdienās, klientiem pastāv ļoti lielas izvēles iespējas, ja runa ir par ledusskapju veidiem un arī modeļiem. Brīvstāvošie ledusskapji jau gadu desmitiem noteikti ir pircēju pirmā opcija, kad runa ir par jaunas sadzīves tehnikas iegādi un pavisam netālu, tam uz papēžiem min, iebūvējamie ledusskapji. Jēdziens “brīvstāvošs” nozīmē to, ka tas balstās uz savām kājām un, visbiežāk, ir nolikts ērtā vietā virtuvē, kur tam var piekļūt vislabāk. Aletrnatīva brīvstāvošajiem ledusskapjiem, ir iebūvējamie ledusskapji, kuriem noteikti ir paredzēta īpaša vieta iebūvētās virtuves komplektācijā. Šāda stila ledusskapjiem visbiežāk nav ārējā sānu korpusa apdare, bet, ja ledusskapim ir paredzēta arī apdare priekšpusē, lielveikala plauktā tas var izskatīties mazliet nepabeigts, taču, no tā nebūt nav jābaidās. Daudzi nemaz nezinās, ka ledusskapju iedalījums nebeidzas ar tā atrašanās vietu virtuvē. Ledusskapji tiek iedalīti arī pēc to atvēršanas veida. Divviru ledusskapji noteikti ir lielas iekārtas, ar divām atveramām durvīm, un šādu ledusskapju iegādi parasti izvēlas lielas ģimenes vai ēdināšanas biznesa pārstāvji. Divviru ledusskapji var būt dažādi. Atkarībā no modeļa, divviru ledusskapji var būt aprīkoti ar diviem pārtikas glabāšanas nodalījumiem vai vienu pārtikas glabāšanas nodalījumu un arī lielu saldējamo kameru. Šāda veida ledusskapjiem saldētavas, nereti vien, ir apakšpusē un atveras pēc atvilktnes principa.

KĀDU SALDĒTAVU IEGĀDĀT?
Ja esošajam ledusskapim nav ne vainas, tad eksistē iespēja pasūtīt arī atsevišķu saldētavu. Atsevišķas saldētavas noteikti ir lielisks risinājums augļu, dārzeņu kā arī gaļas uzglabāšanai nākotnē. Tās noteikti ir iespējams atrast dažādos izmēros, formās, tām atšķiras atvēršanas veidi un materiāls. Saldētavu piedāvājumu veikalos var ērti aplūkot ne tikai saimniecības sadzīves preču veikalos, bet arī tiešsaistē, kur tās ir atrodamas par labām cenām.