Savas auto riepu apskate kā arī serviss ir jāveic regulāri, ne vien mainoties sezonai. Visbiežāk automašīnu vadītājus var iedalīt divās grupās. Viena daļa auto vadītāju dod priekšroku vissezonas mašīnas riepām.

Otra grupa izvēlas divus riepu komplektus – ziemas kā arī vasaras, kas tiek mainīti balstoties uz laiku aiz loga nākot ziemai un vasarai. Lai izvairītos no nelāgiem pārsteigumiem, riepu tehniskajam stāvoklim vajadzīgs sekot līdzi sistemātiski, attiecīgi nav īsti atšķirības starp to, kāda tipa riepas izmantojat ikdienā, svarīgi ir pareiza to funkcionalitāte. Katrs autovadītājs novērtēs kvalitatīvu riepu servisu un arī disku apkopi, šī iemesla dēļ piemērota servisa pakalpojumi ir ļoti svarīgi. Uzzini vairāk mājas lapā!

ATBILSTOŠĀKAIS RISINĀJUMS JŪSU AUTO.

Jebkurai automašīnai ir iespējams izvēlēties uzstādīšanai dažāda tipa riepas. Tām ir iespējams uzstādīt ziemas un vasaras riepas, kas ir jāmaina divas reizes gadā, vai arī vissezonas riepas, kas ir lietojamas dažādos laikapstākļos, taču, tas nebūt nenozīmē, ka to stāvoklim var nesekot līdzi. Latvijā ziemas, pēdējos gados, nemēdz būt tik vēsas kā agrāk, taču salnas un apledojums uz ceļa joprojām ir sastopams regulāri, tādēļ labas ziemas riepas ar vai bez radzēm vai jaunas vissezonas riepas būs labākais risinājums. Savukārt ziemas un vasaras riepu ķīmiskais sastāvs ir atšķirīgs, taču mērķis ir viens – nodrošināt vislabāko automašīnas saķeri ar ceļu.

KUR PĀRBAUDĪT RIEPU DISKU STĀVOKLI?
Riepu disku stāvokli ir iespējams pārbaudīt jebkurā auto vai riepu servisā, un to ieteicams veikt regulāri. Auto riepu diskus izgatavo no dažādiem materiāliem, bet vispieprasītākie ir vieglmetāla jeb lietie diski. Dinamika, stabilitāte uz ceļa un pat automašīnas ekonomija, lielā mērā balstās tieši uz auto disku kvalitāti, tādēļ speciālista padoms nekad nenāks par ļaunu, it sevišķi tad, ja rodas aizdomas par disku bojājumiem. Braucot pa nekvalitatīvu ceļa segumu un grants ceļiem, disku bojājumi nav nekas jauns, tāpēc, ja ikdienā jāšķērso šādi ceļi, disku apkope būs nepieciešama regulāri.