Kurš no mums nav meklējis tiešsaistes meklētājā vārdus – vārda diena šodien ir. Pie mums Latvijā vārda dienas bieži vien var tikt atzīmētas pat vairāk nekā dzimšanas dienas, tālab jau ir ļoti patīkami tad, kad tiek atsūtīti apsveikumi no tuviem cilvēkiem.

Pie tam tagad eksistē vietnes, kur atrodams ne vien vārda dienas kalendārs, bet arī, piemēram, dažādi apsveikuma pantiņi, dāvanu idejas, kā arī ir iespēja pirkt dāvanas gan tam, kam šodien vārda diena vai arī citi svētki. Tādējādi var taupīt savu laiku un tiek sameklēti tematiski novēlējumi.

Uzzināt, kādi šodien svētki – https://labadavana.lv/apsveikumi/svetki/

Kādi pantiņi jau ir sameklējami?

Esot darbā, ir pieņemts apsveikt kolēģus kopā ar atšķirīgiem notikumiem, un visbiežāk pat ir sataisīts sava veida nodaļas dzimšanas vai vārda dienas kalendārs. Bez šaubām savus kolēģus gribās apsveikt ar īpašu izdomu, šeit palīdzības roku var sniegt vietnes, kur ir sagrupēti pantiņi un apsveikumi. Vajadzēs tikai izvēlēties filtru – apsveikuma pantiņi kolēģei un atlasīt svētkus, un Jums būs pieejams gatavs, korekts un oriģināls apsveikums. Lai saglabāt labu vidi kolēģu starpā, labi novēlējumi tiešām ir vajadzīgi, jo tas viss liks ikvienam justies svarīgam. Un te galvenais nesajaukt un neizvēlēties tos pantiņus, kas tad domāti sievai, jo šajā gadījumā varētu sanākt divdomīga situācija.

Kur tad sastopami labākie pantiņi?

Tādā mājas lapā, kurā pieejami daudzpusīgi apsveikuma pantiņi, droši vien būs ietverts arī vārda dienas kalendārs, lai skaidri zinātu, kas šodien vārda dienu svin. Jo, meklējot, kā piemēram, mammai dāvanu idejas, pēkšņi var uzzināt, ka šodien vārda dienu svin Jūsu draudzene un varēsiet turpat sameklētu kādu no pantiņiem, lai apsveiktu. Kā arī, vajadzētu arī dot priekšroku tām mājas lapām, kur ir pārdomāti sagrupēti dzejoļi un arī pantiņi, priekš tam, lai nekļūdīties ar to, kam adresēt. Balstoties uz to iespējams izcelt trīs pamata lietas, uz ko tad ir jāpievērš uzmanību – vārda dienas kalendārs, pie tam, ja tas ir pat uzlabots un tad, kad jau ir visu svētku kalendārs un atceres dienu, tas būs vispār pārdomāti. Nākamā lieta , kam jāpievērš uzmanība, ir ka visi apsveikuma pantiņi vai dzejoļi ir sadalīti atbilstoši svētkiem un tam, kam adresēt, bet kā pēdējo momentu jāizceļ daudzas idejas par to, kādas dāvanas var dāvināt konkrētam cilvēkam, konkrētos svētkos.