Celtniecības nozarē inovatīvi un efektīvi risinājumi ir nepieciešamība, lai klientiem spētu piedāvāt vislabākos risinājumus ēku celtniecībā, renovācijā un energoefektivitātes nodrošināšanā. Pēc tam, kad ēkai ir uzslietas sienas un griesti, turpinās iekšdarbi, un viena svarīga iekšdarbu fāze ir griestu montāža.

Montāžas darbi ir veicami gan griestu ārpusē, gan iekšpusē. Iekaramie griesti būs labākais risinājums tām ēkām, kas ir būvētas kā komercobjekti vai biroju telpas. Ja jūsu dzīvoklis vai māja ir ar augstajiem griestiem, tad iekaramos griestus iespējams izmantot arī šāda tipa dzīvojamām platībām. Pakalpojumu sniedzēju mājas lapa palīdz atklāt priekš sevis daudz ko jaunu!

KĀDI IR IEKARAMO GRIESTU VEIDI?
Izšķir trīs veida iekaramos griestus. Šūnu griestiem, jeb open cell griestiem ir lielas acis, kas nodrošina pat 90% atklātu telpu. Visbiežāk tie tiek izmantoti tirdzniecības centros, komercplatībās, biroju telpās, gaiteņos un zālēs. Svarīgi ir izvēlēties pareizo šūnas atvērumu – jo lielāks atvērums, jo lielāka atklātā telpa. Šūnu griesti ir viegli pielāgojami jebkura veida dizainam. Kā otru populārāko griestu veidu jāmin kasešu griesti. To pamatā ir piekarināms rāmis, kurā ievieto kasetes no dažādiem materiāliem kā arī pieejami dažādi dizaini un arī gaismas ķermeņi. Kasešu griestu lielākais pluss ir, ka nepieciešamības gadījumā, katru kaseti var viegli izņemt un līdz ar to iegūt piekļuvi komunikācijām virs griestiem, piemēram ventilācijai vai elektrībai. Savukārt alumīnija dēlīšu griesti ir trešais populārākais veids. Šāda veida griesti ir izgatavoti no alumīnija un tērauda un tie arī atdarina klasisko koka dēlīšu izskatu. Šie griesti ir piemēroti izmantošanai gan ārtelpām gan iekštelpām.

VAI ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS NODROŠINA TERMOREGULĀCIJU?
Kad jāizlemj par fasādes apdari, pēdējā laikā ir populāri izvēlēties ārējās žalūzijas. Tās labi izskatās un pilda ne tikai dekoratīvas, bet arī energoefektīvas funkcijas. Ja telpā, kurā nevēlamies tik daudz saules gaismas, aizvelkam aizkarus vai žalūzijas, tad fasādes žalūzijas pilda līdzīgu funkciju, tikai tās ir statiskas. Ārējās žalūzijas var montēt arī priekšā logiem, regulējot temperatūras un gaismas svārstības telpā. Tās bloķē tiešos saules starus, kas neuzkarsē ēkas fasādi, tādējādi normalizē temperatūru iekštelpās, kas, savukārt, palīdz ietaupīt gaisa kondicionēšanai vajadzīgos resursus. Ārējās žalūzijas ir iespējams krāsot un pieskaņot telpas fasādes krāsai. Visas detaļas ir drošas un kalpos ilgu laiku.