Brīdī, kad tiek ražoti logi, to konstrukcijā visbiežāk tiks pielietoti 3 tipu izejmateriāli: plastmasa, alumīnijs un koks. Bez tam jau ir iespēja apvienot iepriekš nosauktos materiālus, tādā veidā ražojot izturīgus salikumus, kur visbiežāk ir koka – alumīnija logi.

Viennozīmīgi tas kādi tad pakešu logi Jūsu gadījumā ir labākais variants, vai, piemēram, tas ir pvc logi, koka vai arī alumīnija logi, ir atkarīgs kā no ēkas konstrukcijas, klimata, īpašnieka vēlmēm, kā arī finansiālajām iespējām.

Uz kādiem tieši materiāliem vērst uzmanību, kad nepieciešami jauni logi?

Tad, kad būs skatīti logi un to plašais tirgus, iespējamsizdalīt 3 galvenos izejmateriālus no ka tad tiek ražoti logi:

  • koka logi ir draudzīgi videi kā arī ārēji diezgan harmoniski izskatās mājokļa dizainā, kurus papildina attiecīgas palodzes;
  • plastikāta logi – jebkuram no mums ir skaidrs, kad tieši pvc logi var izcelties ar to praktiskumu kā arī loti labu siltumizolāciju;
  • alumīnija logi var būt kā auksti, tā silti, turklāt šī veida logu montāža ir ļoti saprotama.
    Diezgan liela loma ir tam, cik tad vērti ir Jūsu logi, kurā vietā jau ir iespēja izvēlēties izdevīgāko variantu, kas tieši ir pvc logi un kādi ražotāji tos ražo. Savukārt alumīnija logi ir praktiski, pie tam pie pareizas kopšanas, tie nerūsēs un saglabās siltumu. Mūsdienās arī koka logi tiek ražoti ļoti labi un kvalitāti, taču lielākais mīnus tomēr ir augstā cena un kopšana, lai tie saglabātu savu pirmatnējo stāvokli.

Metāla durvis kā arī pakešu logi pie viena pārdevēja?

Būvējot māju, Jūs interesē ne vienīgi parastie vai jumta logi un palodzes, bet tajā pat brīdī būs vajadzība nopirkt labas metāla durvis un droši vien būs nepieciešami kārtīgi garāžu vārti. Bez šaubām ir labi , kad tas ir no viena pārdevēja ar labām atsauksmēm. Mūsdienu digitālajā pasaulē jebkas ir pieejams tiešsaistē, tādēļ, pirms tiek pasūtīti logi vai pat garāžu vārti, sākumā aplūkojiet rekomendācijas, jo kvalitatīvi logi ir mājas drošības un siltuma nodrošinātājs. Drošas metāla durvis vai arī garāžu vārti arī pilda šo drošības funkciju, tāpēc šeit neiet runa par ekonomiju.