Plastmasas logi savā mājoklī ir kļuvusi par stabilu vēlmi jebkuram, kura īpašumā ir paredzēti remontdarbi vai māja tiek būvēta no nulles. Ņemot vērā to, ka Latvijas klimats var lepoties ar visiem četriem gadalaikiem, kas mēdz ievilkties ilgāk kā plānots.

Mājīga temperatūra iekštelpās drēgnajos un aukstajos gada mēnešos, ir viens no iemesliem, kādēļ cilvēki Latvijā steidz nomainīt vecos koka logus, pret plastmasas logiem. Lieliskas termoreguācijas nodrošināšana ir iemesls, kādēļ mūsdienu jaunceltnēs plastmasas logi tiek uzstādīti jau ēkas būvniecības laikā. PVC logi nodrošina lielisku ventilāciju vasarā un lielisku siltumizturību ziemā. Plastmasas logi Latvijā ir populārākā izvēle klientu vidū jau vairāk kā 20 gadus.

KĀ VEICINĀT ENERGOEFEKTIVITĀTI MĀJOKLĪ?
Pēdējos gados energoefektivitātes jēdziens tiek dzirdēts ļoti bieži. Izskaidrojums ir pavisam vienkāršs. Latvijā daudzstāvu nami, galvenokārt, ir būvēti, aptuveni, pirms 40-50 gadiem un daudzi no tā laika nav piedzīvojuši nekāda veida remontdarbus. 50 gadu laikā mainījies ir tiešām ļoti daudz kas, nemaz nerunājot par ēku un komunikāciju tehnisko stāvokli un visu, kas ar to saistīts, ieskaitot, pakalpojumu cenas. Dzīvošana šāda veida dzīvokļos kļūst nerentabla, ja izdevumu ir vairāk par ieguvumiem, respektīvi, ja dzīvoklī ziemā ir auksts, bet apkures cena nav tā mazākā, tad jāmeklē veidi, kā šo problēmu atrisināt. Viens no risinājumiem ir plastmasas logi, ko montēt esošo koka logu vietā. Liels ieguvums Latvijā ir pieejamais ES finansējums, kas nodrošina ēku energoefektivitātes pasākum veikšanu visā Latvijā. Viennozīmīgi, tas ir liels atspaids ne tikai uz iedzīvotāju komfortu, bet arī ēkas mūžu.

CIK IZMAKSĀ JAUNI PVC LOGI?
Pakešu logi ir pieejami gan dzīvokļos, gan privātmājās, garāžās un saimniecības ēkās. Plastmasas logi var būt arī bez atvēršanas funkcijas. Pēc klienta pieteikuma saņemšanas, meistari no https://ziemelulogi.lv/ veiks visus mērījumus un pēc pāris dienām jau tiks veikta jauno logu montāža. Pēc darbu beigām arī nebūs jāmeklē jauni pakalpojumi sniedzēji, lai veiktu apdares darbus. Kad tiek noskaidrotas visas projekta pozīcijas, ir iespējams veikt cenas aprēķinu.