Supošana ir uzskatīta par aktīvu, bet drošu sporta veidu un tas tā arī ir. Kaut gan kā arī katrs sports, šis sports arī var novest pie kādiem ievainojumiem vai negaidītiem momentiem. Lai nerastos problēmas, bet tajā pat brīdī supošanas process sagādāja prieku, izlasiet kādā veidā tiek veikta tāda aktīvā atpūta, kā jāievēro drošības tehnika, kādā veidā tiek izvēlēti sup dēļi un citi inventāra piederumi.

Sup īre ir labs veids kādā veidā iepazīties ar šo izklaidi, un ja supošana tik ļoti iekritīs sirdī, ka nākamā lieta jau būs savi sup dēļi.

Uzzini vairāk – http://www.bullulaivas.lv/sup-noma/

Izvēlēta supošana kā aktīvā atpūta? Kādā veidā iemācīties?

Ja Jums ir pasūtīta sup noma un būs iespējams sākt savu izbraucienu, labāk ir izvēlēties ūdeņus, kur nebūtu laivu. Smilts pludmale, mierīgas upes vai ezera krasts, jūras līcis bez viļņiem būs ideāli atbilstošs, lai Jūsu pirmie sup izbraucieni izdodas. Jūs varat sākt airēt no dziļuma, kas būs līdz celim, lai nesalauztu airi un nenokristu no dēļa. Protams, pirms tam, kā tiks iegādāti savi sup dēļi, tāda alternatīva, kā sup noma ir labāks variants, kur var saņemt arī izskaidrotāku instruktāžu. Visvairāk gaisa sup dēlī ir tā viducī, pie roktura. Supotājam ir jāstāv tieši šajā vietā, pirms ir sākts sup piedzīvojums. Sakumā Jūs supojat, stāvot uz ceļgaliem, kaut gan ir cilvēki, kas jau sākumā stāv kājās, šajā gadījumā varbūt derētu uzreiz izmēģināt E-Foil, kas ir elektriskais dēlis, kas ļauj lidot pa ūdens virsmu. Bez šaubām sagaidīts tieši uz sup saulriets jau ir romantisks, un turklāt Jūs variet būt droši, ka šī veida aktīvā atpūta paliks atmiņā uz ilgu.

Sup īre, vai sportiskas atpūtas veidi esot pie dabas

Tiek plānota aktīva atpūta ar draugiem? Kas būs labāks – aktīvā atpūta, esot pie dabas Latvijā, vai ceļojums uz ārzemēm? Šī brīža apstākļos ieteicams izbaudīt Latvijas dabas skaistumu, jo šeit pastāv tiešām ļoti skaisti skati. Daudzi uzņēmēji ir radījuši unikālus mājvietas projektus pie dabas, ko tad papildinājuši ar tādu lietu piemēram, kā laivu noma un vēl tiek piedāvāta velosipēdu noma. Esot pie skaista dīķa, katamarānu noma ir atbilstošākais variants kā var izjust dabu pilnīgā mierā Protams, ka jāmin vēl viens atpūtas veid, kas ir sup izbraucieni. Daudz kur jau tiek nodrošināta sup īre, lai būtu uzsākts Jūsu sup piedzīvojums. Bez tam, kas tieši varētu būt romantiskāks kā sastapts uz sup saullēkts? Bet tajā pat brīdī progress nemaz nestāv uz vietas un tagad tiek piedāvāti citādi sup dēļi, tā sauktie E-Foil, tie jau ir elektriski un burtiski paceļ Jūs uz ūdens.