Skaistā vasaras dienā neviens nevēlas savas dienas vadīt atrodoties telpās pie TV vai datoa ekrāniem vai arī atvaļinājumu vai brīvdienas aizvadīt četrās sienās. Aktīvā atpūta pie dabas, lieliski palīdz atslābināt gan ķermeni, gan prātu no ikdienas pienākumiem un arī palīdz uzkrāt spēkus.

Ja ir vēlme pavadīt brīvo laiku pie ūdens tuvumā, tad katram interesentam ir iespējams izvēlēties neskaitāmus aktivitāšu veidus – laivu noma, buru jahtas noma, katamarānu noma, arī sup dēļu noma, kas pēdējā laikā ir īpaši aktuāla. Pakalpojumu sniedzēji nesnauž un arī katru sezonu atpūtniekiem tiek piedāvāts ar vien vairāk, lai interesanti un pilnvērtīgi atpūstos!

Uzzini vēl – https://www.bullulaivas.lv/lietoti-sup/

Supošana pēdējos gados ir kļuvusi ļoti aktuāla izklaide un arī par to izrāda interesi ar vien lielāks atpūsties gribētāju loks. Par spīti šīs aktivitātes izplatībai, daudziem joprojām tas ir svešvārds, tādēļ neliels skaidrojums par to, kas tas īsti ir. Supošana ir sāisinājums no Stand uo Puddle boarding jēdziena, kas vistiešākā veidā apzīmē to, kā notiek braukšana ar sup dēli – uz tā tiek stāvēts un uz priekšu tiek ar aira palīdzību. Sup dēļus mēdz iedalīt dažādās grupās, tādēļ iesākumā, nebūtu par skādi iepazīties ar nepieciešamo informāciju par to, kā šo izklaidi baudīt drošāk. Jebkurš, kurš piedāvā sup dēļu nomu, visādā ziņā pastāstīs par visām niansēm, tostarp to, kuru dēli izvēlēties – cieto vai piepūšamo.

LAIVU NOMA UN CITI ŪDENS IZKLAIDES VARIANTI LATVIJĀ.
Laikā, kad aktīvā atpūta uz ūdens vai to tuvumā ir ļoti populāra un arī pieprasīta, ir svarīgi spēt pircējiem radīt interesantas brīvā laika pavadīšanas opcijas. Visbiežāk, piedāvāto pakalpojumu sarakstos kļūst atrodami tādi piedāvājumi kā laivu noma, sup īre, buru jahtas noma, katamarānu noma kā arī velosipēdu noma, ja ir vēlme doties pārbraucienā pa skaistajām Latvijas mežu takām. Atpūta ar ģimeni un draugiem var izvērsties vēl patīkamāka un arī jautrāka, kā licies iepriekš! Taču, ieteikums visiem atpūtniekiem – pirms došanās pie dabas, savā starpā vienoties par aktivitātēm, noteikti nenāks par sliktu un arī līdz ar to, laicīgi būs iespējams izzināt sev piemērotus un izdevīgus piedāvājumus, lai atpūta izdotos pa visiem simts procentiem.