Savā pamatā rolli ir un būs sushi tips. Suši Rīgā kā arī citās Latvijas pilsētās tad ir diezgan iepaticies, kaut gan šis ēdiens nāk no Austrumiem. Suši receptes pamatā visbiežāk būs nori lapas, rīsi un vēl jūras veltes. Lai gan tomēr ir alternatīva sushi papildināt, gan ar vistu, gan gaļu. Modernu suši pagatavošana ir diezgan daudzveidīga.

Vairāku restorānu piedāvājuma klāstā eksistē suši komplekti ar tiešām interesantiem pildījumiem, bet klasiskie sushi arī tagad ir populāri. Kādas jau ir pieprasītākās suši receptes? Noskaidrosim visu par to!

Suši un rolli un vēl to daudzveidība

Kādas sushi receptes tiešām ir populārākās? Bez šaubām daudzi cilvēki izvēlēsies Filadelfija sushi. Šī ēdiena sastāvs noteikti saturēs cream chees un lasi vai citu sarkano zivi, tādēļ šī veida produkts satur taukus lielos daudzumos. Bet no tā vispār nav jābaidās! Šī tipa tauki būs nepieciešami cilvēkam. Tomēr, lai padarīt mīkstākus šos suši, vislabāk atlasīt variantus ar gurķi, ne ar avokado. Rīsa, sarkanās zivs un dārzeņu apvienojums ļauj suši kļūt par patiesi līdzsvarotu pusdienu un arī vakariņu opciju. Maki suši receptes būtu vienkaršo suši versija. Tulkojumā šī ēdiena nosaukums nozīmē rullis. Viennozīmīgi tas skaidrojams ar to, ka doto suši pagatavošana būs ruļļa veidā ar rīsiem, nori kā arī cita veida pildījumu. Savukārt Nigiri sushi būs vienkāršākais variants. Šeit jāvāra pareizi rīsi, pielietojot etiķi, kā ari citas garšvielas. Tad, kad būs izmantota šī varianta suši pagatavošana, tie labi saglabā radīto formu. Hosomaki suši ir tā nosauktais monoroll. Šeit sushi pagatavošana tiek realizēta tikai ar vienu sastāvdaļu. Ir vēl daudz atšķirīgi suši Rīgā, dažādas sushi receptes būs pieejamas tiešsaistē, Jums ir tikai jāveic izvēle un jāsūta sev sushi piegāde.

Sushi piegāde Rīgā – vislabākās vietas sameklēšana

Šodien vispopulārākā laikam būs pati sushi piegāde, tas ir ātrs kā arī garšīgs ēdiens, turklāt tiešām var mums pavērt tik atšķirīgas garšu sajūtas. Bet kur jau ir labākā sushi piegade Rīga? Vai kur paēst Rīgā tiešām gardus suši uz vietas restorānā? Bez šaubām svarīga būs Menu karte restorānā, kur var izvēlēties kādu suši veidu gribās un arī ieraudzīt uzreiz cenas. Parasti lētāki ir tieši suši komplekti, tāpēc pirms veikt pasūtījumu uzziniet visu par piedāvājumu, un pievērsiet īpašu uzmanību, kāda veida sushi akcijas pieejamas. Vienmēr apskatiet atsauksmes par izvēlēto vietu, lai sushi piegāde Rīga neliek Jums vilties. Un svarīga lieta būs piegādes cena, parasti suši piegāde Rīgā jau ir bezmaksas, pasūtot suši un rolli uz konkrētu summu.