Mūsdienās suši vairs nebūtu nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas atrodama lielveikalos, pasūtāma restorānos un arī sushi var ērti pagatavot arī mājās.

Lai sushi pagatavotu mājās, atliek tikai iet uz tuvāko veikalu un iegādāt visu nepieciešamo, tajā skaitā savas iecienītākās zivis kā arī dārzeņus. Ja izvēlaties nobaudīt šo japāņu ēdienu pirmo reizi, obligāti mēdz rasties apjukums un arī mulsums, redzot plašo piedāvājumu, bet satraukums ir lieks, jo katrs restorāns, kurā tiek gatavots sushi, savus pircējus iepazīstina ar rollu sastāvu, ierakstot to ēdienkartē. Ieskaties piedāvājumā te!

SUSHI RECEPTES.
Suši nebūs vien rīsos un nori lapā ietīts laša gabaliņš, bet gan ēdiens ar daudz bagātīgāku saturu, pie tam, to mēdz baudīt gan aukstu, gan karstu, atkarībā no suši veida kā arī pasniegšanas. Sushi noteikti ir ļoti viegli pagatavot arī pašam, līdz ar to ir dota vaļa fantāzijai un produktu izraudzīšanās, ko likt pildījumā, noteikti ir ļoti plaša un bez šaubām eksistē iespējas improvizēt. Gatavojot suši mājās, iedvesmu var smelties no jau baudītiem ēdieniem vai arī meklēt sushi receptes online. Visvienkāršākie kā arī populārākie sushi, kurus arī noteikti ir visvieglāk pagatavot, ir suši ar lasi un gurķi. Sushi izskats mēdz būt atšķirīgs, gan izmēra, gan vizuālā noformējuma ziņā, jo izplatīta recepte ir suši gatavot ar rīsiem ārpusē, kas dāsni rotāti ar sēkliņām un ikriem. Populāri ir arī ceptie un karstie sushi rolli. Tie parasti tiek cepti tempura mīklā vai arī pasniegti ar kausēta siera piedevu uz tiem. Suši ir draudzīgs ēdiens arī vegāniem kā arī veģetāriešiem. Šādus suši gatavo kopā ar tofu un arī daudzējādiem dārzeņiem.

Ja nebūs vēlmes vai arī izdevības suši pagatavot pašam, ir iespējams tos pasūtīt no dažādiem sushi restorāniem. Pēdējā laikā īpaši populārs ir kļuvis sushi ēstuves koncepts, kas darbojas vien uz piegādes pasūtījumu apkalpošanu. Šādi ir iespējams uzlabot ēdienkarti un arī piedāvāt zemākas cenas, piemēram, veidojot sushi setus, kas noteikti ir ļoti populāra klientu alternatīva visā Latvijā. Protams, neiztikt bez dažādiem akciju piedāvājumiem. Būsim atklāti, sushi nebūs tas lētākais ēdiens ko iegādāties restorānā, bet, ja iegādājaties sushi setu, kurā ir dažāda veida suši, ir iespējams nobaudīt pat tādus, kuri ēdienkartē varbūt ir nedaudz dārgāki. Suši piegāde Rīgā ir sadalīta zonās, kā arī, jo lielāks pasūtījums, var saņemt bezmaksas piegādes iespēju!