Jebkurš cilvēks savā dzīvē var saskarties tieši ar tādām nevēlamām situācijām, kā atslēgu pazaudēšana vai arī durvju aizciršanās. To varētu attiecināt ne vien uz mājokļa ārdurvīm, kā arī dažreiz auto atvēršana var radīt sava veida grūtības, ja iesprūst auto durvju slēdzene vai pazūd pati atslēga.

Ar pazušanu var arī izlīdzēt draugi vai radinieki, kam jau ir dublikāts. Bet eksistē gadījumi, kad dzīvoklis ir slēgts no iekšienes un nav neviena, pie kā lūgt palīdzību, vai, piemēram, mašīnas ārdurvis ir iestrēgušas un vēl viena atslēga te neko neizlīdzēs. Doma durvis izsist nav īsti atbilstošākais risinājums ne priekš dzīvokļa, ne arī priekš automašīnas.

Durvju atvēršana apgrūtināta – iespējamie iemesli

Ārdurvju slēdzenes salūšanas iemesli var būt ļoti atšķirīgi. Reizēm durvju atvēršana varētu neizdoties, korpuss var saplaisāt, sviras nobloķēšanas mehānisms varētu saplīst. Tomēr to visu var novērst, kā arī durvju remonts nav pati briesmīgākā lieta. Bet, kādi tad cēloņi var būt slēdzenes salūšanai? Slēdzenes mēlīte neaizkrīt, durvīm veroties ciet. Iemesls var būt pārāk mazs cauruma kopējais diametrs. Šajā gadījumā būs rūpīgi jāurbj un jāpārvieto dzelzs plāksne. Cēlonis arī var būt durvju vērtnes galā esošais fiksators vai tas, ka šīs durvis, laikam ejot, mainīja to slīpumu. Arī ilglaicīgas izmantošanas periodā pats mehānisms var vienkārši atslābināties un nolietoties. Atslēgas pagriešana, kad ir jāpielieto spēks, vai durvju slēdzenes iesprūšana jau ir saistīta ar tās atsevišķu daļu kustību. Parasti vajadzīgs izņemt durvju slēdzeni, pietiekami notīrīt visus tās elementus, detaļas ir jāieeļļo un jāuzstāda slēdzeni sākotnējā pozīcijā. Slēdzenes iesprūšana, diemžēl šinī situācijā var būt nepieciešams slēdzeņu serviss vai, piemēram, to maiņa.
Galvenais, kāpēc auto atvēršana var būt apgrūtināta, būs saistīts vai ar auto drošības sistēmu vai arī mehānisko atslēgu. Līdz kam varētu novest tas, ka automašīna diezgan stipri bija taisīta ciet vai ar mašīnas parasto atslēgu notika jebkādi mehāniskie bojājumi. Tomēr jebkurā izkārtojumā, labākais risinājums šeit tomēr ir tieši sos durvju atvēršana, kur tad profesionālis varēs atvērt mašīnu, bet tam nebūs izdarīti bojājumi.

Visu slēdzeņu serviss un auto atvēršana – kā uziet atbalstu?

Droši vien tā īsti neviens no mums neiedomājas jau par tāda veida pasākumu, piemēram, kā durvju serviss. Tas ir arī tāpēc, ka ne katru dienu tieši durvju atvēršana varētu veicināt problēmas, savukārt,, ja durvju atvēršana kļūst sarežģīta, jāsāk skatīt piemērots profesionālis. Uz ko tad nepieciešams skatīt vairāk, kad tiek veikta izvēle? Apskatiet mājas lapu, tur jābūt minētai informācijai konkrēti par to, kādi tad pakalpojumi var būt nodrošināti, un centieties ieraudzīt maksimāli daudz atsauksmes. Tas ļaus izstrādāt viedokli tieši par izvēlēto servisu. Kāds tieši ir servisa piedāvājums – auto, durvju, seifu atvēršana, kas tad vēl ir iekļauts. Vai varbūt tiks veikts pats durvju remonts? Būtiski ir, lai speciālisti pārzinātu pašu darbu. Tad un durvju remonts noteikti būs veikts kvalitatīvi.