Pārbaudīts kamīns nav vienīgi telpas apsildīšanas iekārta – interjera kamīni bieži ir masīvas konstrukcijas, kas paliek tieši par interjera pamata elementu. Lai arī Kaut gan uguns visu laiku pievilina sev Jūsu uzmanību ar nebeidzamo liesmu spēli, bet arī nozīmīgs ir arī pats kamīnkrāsns izskats: iebūvēts, piestiprināts pie sienas, salas veidā, daudz atrodami ir vēl stūra kamīni. Pie tam jāpiedomā par labu stilu – klasiskā vai kādā no mūsdienu dizainiem – te ir tikai pāris kamīnu veidi, no kuriem iespējams atlasīt piemērotu variantu.

Interjera kamīni jau diezgan sen veido istabas koptēlu, tāpēc tā izvēlēšanai būtu jāpievēršas sevišķi apsvērti. Bez tam būs jāvienojas par kurināšanas veidu un arī krāsniņas kopējo konstrukciju, jo no tā visa jau būs atkarīga visas darbojošās sistēmas energoefektivitāte. Par šo vairāk skatīt šeit!

Kamīnkrāsnis interjeram vai arī pirts krāsnis?

Katrā pirtī vai arī saunā krāsniņas ir svarīgākais komponents, tāpēc jau projektēšanas posmā ir nozīmīgi piemeklēt optimālo krāsniņas veidu, kurš piemērots Jūsu prasībām. Patērētājam patlaban var tikt piedāvāti divi veidi – malkas apkures krāsnis un ar elektrību kurināmās. Nenoliedzami, klasiskas pirts daļa ir un paliks malkas apkures krāsnis, tieši tās piedod pirtij to noskaņu, īpašo aromātu un vēl šo neparasto uguni. Šodienas malkas apkures krāsnis pirts piesaista to lietošanas ērtums, ekoloģiskums kā arī speciāls veselību uzlabojošs efekts, bet būs jāizprot, ka būs tiešām nepieciešama vieta, kur varēs uzglabāt malku, kā arī jāuzstāda skurstenis un pienācīga ventilācija. Un nemaz nevar aizmirst par tādu lietu kā uzkopšana, ir nepieciešams periodiski iztukšot pelnu trauku no pelniem, iztīrīt skursteni, sakārtot akmeņus. Turpretim, elektriskās pirts krāsnis gan arī saunas krāsnis jau ir atrodamas visdažādākajos dizainos, salīdzinot tieši ar parasto malkas kurināmo krāsni. Saunas vai pirts krāsnis elektriskās var izcelties tieši ar vairākām priekšrocībām – šeit nav vajadzīga malka, var uzlikt nepieciešamo temperatūru, tās ir drošas un arī tām ir ilgs garantijas periods.

Interjera kamīni vai pat pirts krāsnis – labākais pārdevējs plašajā tirgū

Visbiežāk, apjautājot, kad jau ir vajadzīgi interjera kamīni vai, piemēram, saunas krāsnis, ikviens no mums tad nezina kur doties. Kad ir celta māja ar projektētāju, bieži vien viņš var ieteikt, kur tad vislabāk būs pirkti kamīni vai, piemēram, krāsniņas. Taču, ja nemaz nav skaidrs kur tad pasūtīt, ko tad pasākt? Sākumā būs nepieciešams izprast, kurš tad ir atbilstošākais tirgotājs. To tad var vienkārši noskaidrot, pētot interneta lapu, pārdevēja darbības laiku un arī atsauksmes onlainā. Nākamā lieta, ir rekomendējams apskatīt faktus jau par pašu ražotāju, kādā veidā interjera kamīni un arī elektriskās pirts krāsnis ir tirgoti. Nav nozīmīgi, ko tieši sūtat – malkas apkures krāsnis vai varbūt saunas krāsnis elektriskās, Jums svarīga lieta jau ir pats garantijas periods un servisa apkope. Svarīgi, lai uzņēmums nodrošinātu pašu kamīnkrāsnis uzlikšanu. Pirms tiks pirktas krāsnis vai, piemēram, interjera kamīni, vienmēr precizējiet visu to iepriekš minēto.